Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van erre lehetosegem?

Van erre lehetosegem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A kerdesem roviden: olyan oldalt keresek, ahol angol emberekkel tudok ismerkedni, beszelgetni (pl. Skype meg ilyenek). Fel kene frissitenem a nyelvtudasom. Szoval ismertek ilyen oldalt ? Mert en nem talaltam egyet sem, illetve volt egy, de az is fizetos... na mindegy, elore is koszonom a segitseget, tenyleg nagyon jo lenne ha valaki tudna valamit errol ! :)

2013. nov. 2. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Omegle? Ott néha ki lehet fogni normális embereket. Én egyszer összeakadtam egy jó levelezőtárssal ott.
2013. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probaltam omegle-t, de az nem mukodik valamiert :( nem akarja elinditani, amikor rakattintok a "text"-re. De koszi a valadzt :) mas otletek ?
2013. nov. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!