Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hogy reagálnál erre?

Nem kell lepontozni! kérdése:

Te hogy reagálnál erre?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki a legjobb barátnőjének tekint, de tudja hogy nekem csak szimplán jó barát. Viszont egy ideje elkezdett folyton rajtam lógni meg mindig felkapja a vizet kis dolgokon, meg ha bunkó akkor észre sem veszi. Ezért meg akarom neki mondani egy másik lánnyal hogy nem akarunk vele barátkozni. Csak attól félek besèrtődik és akkor elmondja másnak ès én leszek a szemét! :-\
2013. okt. 17. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Miert egy masik lannyal? Az ilyet jobb negyszemkozt intezni. Amugy meg nem kell ilyen drasztikus lepeseket tenni, jobb ha, elmondod, hogy min valtoztasson.
2013. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért egy másik lánnyal mert vele is ezt csinálja és jobb ha egyszerre mondjuk meg neki minthogy külön-külön.
2013. okt. 17. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Jobb persze. Nektek. Mert egyikőtökben sincs annyi gerinc, hogy egyedül meg merje beszélni. Tuti mindjárt felsorolsz kifogásokat, de az igazság akkor is ez.
2013. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolj már bele az mért jobb neki ha 2x mondjuk el ugyanazt pár perc különbséggel???
2013. okt. 17. 21:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Könnyebb lesz neki?
2013. okt. 17. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Mondtam elore. Jossz a kifogasokkal...

Gondolom neked is az lenne jo, ha csapatostol odaallitanak eled azok akikrol azt gondoltad, hogy a barataid, kozosen elekzdenek ekezni, meg lekoptatni. Az meg milyen szar lenne, ha a baratod leulne veled negyszemkozt beszelgetni.

Na mindegy, gyerek vagy meg, gyerekesen intezed a dolgokat, nincs ezzel semmi baj.

2013. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki?
2013. okt. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!