Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy vegyem rá a...

Szerintetek hogy vegyem rá a barátnőmet hogy ő is jöjjön táborba?

Figyelt kérdés
4 napos tábor lenne csak,de ő nem akar jönni.
2013. nov. 10. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kikkel mennétek? Mi lenne a tábor témája (pl úszás, kézműves stb.)? Vagy csak ilyen elmegyünk azt séta a városban stb.? Mennyibe kerül? Milyen messze van az otthonotoktól?

Lehet, hogy nem érdekli a témája a tábornak, vagy akikkel mennétek azokkal nincs jóba, vagy nincs rá pénzük, esetleg túl messze van és a szülei nem engedik olyan messze. Írj többet akkor lehet, hogy tudok segíteni.

2013. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az osztállyal mennénk. Rendes tábor igazából lesz városnézés, koszorúzás, szabadidő, kézműves is lesz benne. 4 napos Szlovákiába mennénk. És elengednék a szülei mert van rá pénzük.
2013. nov. 12. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van rá pénzük nem jelenti, hogy elengednék. Azért nem engedik el valószínű mert messze van és féltik, gondolom szlovákul se beszél. A barátnőd meg nem azt mondja, hogy nem engedik hanem, hogy nem akar menni mert lehet cikinek érzi, hogy nem engedik. Az osztálytársaival jóba van?
2013. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen jóba vagyunk az összes osztálytárssal.Tanárral mennénk a testvériskolánkhoz. Tudom hogy elengednék nem féltik beszéltem már az anyukájával és elengedik meg pénzük is van rá mert ő is ilyen drágább cuccokba szokott járni, meg mindene megvan.
2013. nov. 12. 18:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is ha nem akarna az osztálytársainkkal lenni (de szerintem ilyen nem fordul elő , mert ez egy jó osztály) akkor lennék vele és csak egyedül beszélgetnénk vagy valamit csinálnánk ketten.
2013. nov. 12. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy nincs kedve menni várost nézni, meg koszorúzni, testvériskolát látogatni. Ahogy hangzik nem olyan mint egy nyári tábor. Az is lehet, hogy nem ér rá... Orvoshoz megy vagy olyan amit titokban tart az osztály előtt ezért elintézi amikor ti táboroztok.
2013. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyen nincs.Legjobb barátnők vagyunk nincs titkunk egymás előtt
2013. nov. 13. 18:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg igazából tavaly is voltunk és tök jól éreztük magnkat csak nem itt.
2013. nov. 13. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem, akkor nem, hidd el, jobb lesz, ha elfogadod. van, hogy azért vesznek össze az emberek, mert az egyikük akarja, hogy együtt csináljanak valamit, de a másiknak nincs hozzá kedve. téged is könnyen megutálhat, ha valami olyat erőltetsz, amit nem akar.
2013. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondani ezt is könnyű. Nem tudod hogy nekem milyen lehet érezd át azt is amit én érzek. Meg ennyi erővel én is megutálhatnám hogy nem jön el velem úgyhogy lehet összeveszek vele.....
2014. febr. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!