Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok miért mennek együtt...

Csák Norisz kérdése:

A lányok miért mennek együtt WC-re?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy azért mert félnek, de szerintem ez kamu.

2013. nov. 14. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Én lány vagyok,de én általában egyedül megyek.
2013. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pletykálni!!!!Tudom mi is ezt csináljuk!!!
2013. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyébként van már pár ilyen kérdés,keresd meg őket!!
2013. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
az ajtó miatt. sok ember van aki barlangban él és nem tud kopogni ezért nagy általánosságban valakinek az ajtó elé kell állnia és ezze jelezve van hogy foglalt... semmiféle troll vagy groteksz szörnyfélelem nem játszik közre. :)
2013. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott lehet nyugodtan beszélni.
2013. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De pölö volt egy nyáritábor és ott a fürdőszobában volt a klotyó. Hogy bírnak úgy dumálgatni, hogy a másik meg szarik??? xD
2013. nov. 14. 14:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Gőzöm nincs... Pedig mi is együtt jártunk iskolás korunkban, de semmi konkrét oka nem volt.

Mondjuk egy olyan helyen, ahol nincs kulcs, akasztó a táskának, stb., még érthető is, hogy elmegyek megfogni a másik táskáját, cuccait... De amúgy nem tudom, miért csináltuk ezt így...

2013. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 piriiiiii ***** válasza:
36%

Mert jóban vannak, azért. Én, és a barátnőm sok helyre megyünk együtt egy épületen belül, leginkább legyen ez az iskola. Ha valami hivatalos dolgot kell elintézni valamelyikőnknek a tanáriban, vagy az igazgatónál, oda is elkísérjük a másikat, meg ilyesmi.

Bár én szoktam egyedül is menni vécére, főleg, mióta a barátnőmnek új a hapsija...

2013. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 II.Dartheon ***** válasza:
100%
AZért, mert emlékszel még Harry Potter 2. vagy 3. részére? Hermione egyedül ment wc-re és megtámadta egy troll! :)
2013. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jóvan! Én fiú vagyok, én is elkisérem a haveromat (nem a vécére) a tanáriba vagy valami. De a klotyóra.....
2013. nov. 14. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!