Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csajom és a haverom titokban...

Csák Norisz kérdése:

A csajom és a haverom titokban szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mostanában a csajom leszar és inkább a haverommal beszélget. Egy hétig nem mentem suliba, mert lebetegedtem és amikor visszamentem hallottam ezt azt. De azelőtt nagyon bíztam mind a kettőben! Már ezerszer mondtam nekik, hogy ez engem zavar a reakció mi volt....Amikor indultam úszni titokban rájuk néztem és egymás mellett feküdtek. De kiderült hogy megszopattak. A haverom elkezdett ütögetni, hogy hogy képzelem azt, hogy ennyire féltékeny vagyok, a csajom is meg a csajom barátnője is. Nagyon kínos helyzet volt, már majdnem sírtam. Aztán kipróbáltam, hogy hreagál a csajom arra, hogy elkezdek levelezni órán az egyik csajjal. Annyira féltékeny lett, mint az állat. Nem engedtek hozzá közel a barátnői, hogy megbeszéljem vele a dolgot. Még oda is adtam a levelezést (nem volt benne semmi olyan) Írogat Skype-on, hogy biztos a a másik lánnyal is chatelek meg ilyen hülyeségeket. Most is hallom a barátaimtól, hogy pletykálnak rólam hülyeségeket. Ha valamit rosszul írtam bocs, nagyon remeg a kezem.....Értelmes tanácsokat írjatok légyszives....

2013. nov. 14. 15:57
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem szerelmesek hanem csak haverok..ami meg a levelezést illeti sztem nem égő hanem csak ,,fiús"(ha féltékeny egy fiú, általában ő is féltékennyé akarja tenni a csaját szóval sztem ez teljesen korrekt:D:D:D:D:D:Ddddd....ezért ne érezd magad kellemetlenül!
2013. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a tini problémák...
2013. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tõle, hogy akar -e téged vagy a haverod?
2013. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindig engem mond, de szerintem van köztük vmi....
2013. nov. 14. 16:34
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én is pont ilyen helyzetben vagyok. De nem tudok kinek higgyek. Merthogy, a csaj azt mondja, hogy ő a legjobb barátja, és azért ölelkeznek szünetben, mert sajnálja, mert van valami fontos titok. Nagynehezen kiszedtem belőle, hogy a haver szüleivel kapcsolatos. A haverom másnap egészen mást mondott, hogy az a titkuk. Azt nem értem, engem miért verne át a barátom, akivel lassan 10 éve ismerjük egymást. Ja, és a csaj pedig hogy lett a legeslegeslegjobb barátja hirtelen 2 hónap alatt.. Ezek a nők. Elég kétszínűek...
2013. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szjger13 válasza:
Nem akarok goni lenni de, ja lehet.
2013. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!