Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudok barátokat találni...

Pumpidoo kérdése:

Hogy tudok barátokat találni egy új városban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolában , munkahelyen esetleg szórakozóhelyen de ez ugy a legnehezebb mint nekem munkanélküliként én is új városba kerültem
2013. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, összeköltöztem a barátommal és már eléggé unom magam a munkahely-itthon-barátom kombóban.

Gondolom sokan az ismerkedj suliban/munkahelyen/diszkóban/parkban, járj könyvtárba-edzeni-táncolni-tanfolyamra stb.-t javasolják, ami végül is jó lehet, csak én nehezen barátkozom, melóhelyen idősek, nem barátkozósak és nem helyiek vannak, olyan helyen meg pláne nem barátkozom ahová amúgy nem járok, mert akkor tuti nem lesz közös érdeklődésünk.

Bár talán csak el fogok menni valahová, de az se biztos, hogy mondjuk egy tánciskolában vagy egy nyelvtanfolyamon jó "barátalapanyagok" lesznek. :)

2013. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne én pedig miskolc mellett lakom
2013. nov. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!