Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne mindenki engem utáljon?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátom 3 évet. Szakítottam vele, mert nem mentek a dolgok. Közbe már volt egy srác aki szerelmes volt belém, de csak rá 2 hétre jöttem vele össze miután szakítottam az előző barátommal. Vele jó volt minden. De csak egy ideíg... Elment egy hétre nyaralni, én időközben összeismerkedtem egy másik sráccal, aki bejön, de egyenlőre nem akarok tőle semmit. De mivel a barátom iránt érzett dolgokban elég bizonytalan lettem, szakítottam vele 1 hónap együttlét után, mert nem éreztem, hogy ezt a dolgot folytatni kéne. De ez most mindenkinek úgy jön le, hogy amiatt az új gyerek miatt szakítottunk. Bár meg is értem őket, mert voltak gáz műsoraim. Volt, hogy a barátom ott volt, én meg elléptem a másik sráccal, pedig tudtam, hogy előtte meg kéne beszélni a dolgokat, de nem volt képem elállni, mert tudtam, hogy szemét voltam. Meg voltam még tőlem ilyen nagyon k*csög dolgok, amit beismerek, hogy nem kellett volna. De a baráti társaságunkban mindenkitől azt kapom, hogy milyen szemét vagyok. Igen, igazuk van, de nem szeretném, hogy emiatt mindenki ellenem forduljon. Pedig így lett... :(

Mit tehetek ezellen?


2010. júl. 15. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az előítélet kemény dió... Ilyen vagy, ellened fordultak, nem lehet mindenkinek megfelelni, ez van. Ha így gondolják, emiatt "lenéznek", nem is igazi barátok.
2010. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem...ha 3évig volt barátod és nemrég lett vége,és ilyeneket csinálsz az annak a jele,hogy most igazából nem akarsz komoly kapcsolatot.

Sztem szünetelj(3év után kell is),addig pasizgass,semmi komoly kapcsolat,igy nem töröd össze egy pasinak se a szivét és nem csalsz meg senkit...

2010. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen, csak az a baj, hogy egy baráti társaságunk van, és ilyenkor mindenki mellé áll (bár igazuk van, mert én voltam a szemét!). De épp elég nekem az, hogy a volt barátom milyen véleménnyel van rólam... :S
2010. júl. 15. 14:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet így van. De szerintem 3 év után túl korán mentem bele, egy másik kapcsolatba. Sőt, biztos így van... :S
2010. júl. 15. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szard le őket, mindenki követ el hibákat. 3 év után még túl labilis voltál érzelmileg, ezért tolerálniuk kell az ilyen kilengéseket.


Tanulj a dologból, szórakozz, de azért más emberek érzelmeire is vigyázz...

2010. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök hogy nem csajozok. Miért kell ez a sok probléma az embereknek?
2010. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!