Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek nincsen facebook-ja?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem.

2013. nov. 16. 15:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%

Én akkor is azt mondom hogy a Facebook okozhatja azt hogy élőben nem annyira kíváncsiak az emberek egymásra mint régen...

Művelődési házakban nem igazán lehet programokat szervezni, mert kong az ürességtől, a falvakat is elérte az elidegenedés, senkit nem mozgat meg semmilyen rendezvény...

15 éve ez még nem így volt.

Nem kell gúnyolódni, hogy: "lehet felétek ez így megy"

Élőben akikkel kapcsolatban vagyok, ők pl. tudják hogy mire való a Facebook és arra is használják amire való.

2013. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
úgy is lehet kapcsolatot tartani más városban/országban/fölrészen élő emberekkel/barátokkal, ha nincs facebook.
2013. nov. 16. 17:48
 13/32 anonim ***** válasza:
22%

nekem nincs ilyen fészbuk valamim

de azt sem értem, h a mai fiatalok mit tudnak rajta egész nap csinálni, nem hogy természet filmeket, néznének, vagy tanulnának...

2013. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"úgy is lehet kapcsolatot tartani más városban/országban/fölrészen élő emberekkel/barátokkal, ha nincs facebook." Pontosan. Meg úgy is, ha van. És ha már létezik, akkor miért ne használjuk ki az általa nyújtott lehetőségeket? Merő sznobságból? Nem egyszerűbb ott megírni neki egy üzenetet, mint e-mailben elküldeni? Nem egyszerűbb Facebookon chatelni, mint külön chat alkalmazást keresni, telepítgetni, miegymás?

Tényleg a hozzáállásod az a tipikus "sátán vs. szentelt víz" iskolapéldája. Kicsit az érvelésed már nevetséges, bocs. Az ember minidg azt az eszközt fogja használni, ami kézenfekvőbb, egyszerűbb. Te sem lovaskocsival vagy biciklivel fogsz közlekedni, ha a szomszéd városba mész, hanem autóval, busszal vagy vonattal. Pedig ezek környezetszennyező dolgok, és ugyanúgy biciklivel is eljuthatsz oda, nem?

Nem rettegni kell a Facebooktól, hanem normálisan használni.

2013. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

ott csetelnek, beszélgetnek.

a fiatalok.

meg sokan mások.

2013. nov. 16. 19:04
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
#11: valóban, a Facebook az oka annak, hogy már 10 éve is kongtak az ürességtől a kultúrházak. Köszönöm, most megvilágosodtam!
2013. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kedves "Simon Belmont"


twitterem van.


remélem megnyugodtál


:-D

2013. nov. 16. 19:10
 18/32 Lilikécske ***** válasza:

Igeeen, a Twitter aztán sokkal hasznosabb! :D A Facebooknak legalább van valami értelme.

Lehet, hogy nem a facebookkal van a baj, hanem veletek?

2013. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem pont a Facebook miatt konganak az ürességtől a terek és művelődési házak és igen 10 évvel ezelőtt még nem jutott el hozzánk (ha akkoriban volt már Amerikába)n. Akkor volt IWIW.

Személyes sértődöttségből nem kellene lepontozgatni.

Én nem mondtam hogy ne használja senki és hogy ejaj ellenség stb.

Nézd meg a sok függőt egyébknt hogy a mobilját pötyögteti örökösen mert minden pillanatban látnia kell mi történik FB-n mert jajj lemarad és aki lemarad az kimarad.

Mint írtam, nekem csak olyan ismerőseim vannak akik értelmesen használják arrra amire kell, bár ők már harmincas-negyvenes korosztály...

2013. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

én véleményeket szerettem volna,

nem személyeskedést,

meg fikázásokat

2013. nov. 16. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!