Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek nincsen facebook-ja?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem.

2013. nov. 16. 15:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én nem állítottam továbbra sem hogy mindenki rosszul használja FB-t én csak azt állítottam hogy fokozhatja az elidegenedést amennyiben rosszul használják.

Ismerősöm volt már olyan összejövetelen, ahol nem beszélgetett senki a másikkal, mert mindenki a mobillal volt elfoglalva, mert nem volt képes elszakadni FB-től.

Továbbra se állítottam hogy ez mindenkire jellemző lene.

Chat-elni és ismerősökkel kapcsolatot tartani ott tényleg egyszerűbb...

Bár majd megoldják szerintem hogy FB chat ablakban (amennyiben Skype-on keresztül használod) is örökösen zavaró reklámok legyenek... Amennyiben már most is nincs így, nem tudhatom mert nincs FB-m...

Egyébként az a parazita magatartás is zavar, hogy gyakorlatilag abból él hogy az adatbázisból a felhasználók adatait kiadja hirdetőknek.

Tudom hogy ezt névtelenül és nem beazonosíthatóan teszi - még mielőtt azzal leszek megvádolva hogy adataim biztonsága miatt üldözési mániám van.

2013. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg zárják be a kocsmákat! Ez az oka, hogy sok család és kapcsolat tönkremegy! Tudod, hogy hány kapcsolatot zilált már szét az alkohol? Sokkal többet, mint a facebook!
2013. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Na az hogy már a kocsmákhoz és alkoholhoz hasonlítod arra utal, hogy FB-függő lettél... Egyébként nem mérnéd egyiket a másikhoz... :-)
2013. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Azok a függők, akik szinte lelki betegek, ha 2 percig nem nézhetik meg az üzenőfalukat, maximum a facebookozó népesség 4-5%-a lehet, de lehet, hogy ezzel nagyon sokat mondtam. Csak valamiért belőlük kiindulva divat megítélni mindenkit, aki azon az oldalon fent van.

"Mint írtam, nekem csak olyan ismerőseim vannak akik értelmesen használják arrra amire kell" -- Akkor honnan ez a negatív vélemény? Ja, mert mostanában ez a divat, tudom. De látod? Pont te magad mondtad, hogy a te ismerőseid között nincs olyan, akit előtte oly vehemensen ostoroztál. Akkor miről beszélünk?

2013. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Azért a végére a megrögzött ellenzőkről is kiderül, hogy aktív felhasználók.

Pár deviáns egyén láttán meg nem kéne sem teljes társadalmi rétegeket, sem internetes szolgáltatásokat felelősségre vonni. Te magad mondtad, barátaiddal használjátok, mégsem lettetek függők.

2013. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

hát nem tudom.

engem annyira nem érdekel,

ki mit eszik,

meg hova mennek nyaralni.

ezeket látom mostanában.

de lehet használni okosan.

szerintem.

2013. nov. 16. 20:09
 27/32 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod hogy 4-5% az aki rosszul van ha 2 percig nem nézi meg az üzenőfalát, azaz nincs ilyen statisztikai adat de te ezt is pontosan tudod és kiszámoltad valahonnan nyilvánvalóan...

Ezen kívül csak lepontozni tudsz mert érzelmileg ilyen szinten kötődsz FB-hez hogy ilyen heves indulatokat vált ki belőled ha bárki megemlíti hogy lehetnek negatívumai is.

Én tovább nem vitatkozom.

Nem írtam hogy zárják be és megbántani se akartam senkit, további kellemes lepontozást kívánok.

2013. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

maradjunk annyiban akkor,

hogy eltérnek a vélemények.

2013. nov. 16. 20:17
 29/32 anonim válasza:
Nekem sincs. Max 1,5 év múlva tervezem, mikor elmegyek fősulira :D
2013. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
hát akkor ezt megbeszéltük
2013. nov. 18. 00:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!