Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már ti is azt az...

Éreztétek már ti is azt az érzés, vagy tudatot, hogy a barátod/aid semmibe vesznek?

Figyelt kérdés

Mert bennem most tudatosult, hogy szinte senkim sincs. Vagyis igazi barátom nincs.

A suliban az osztályban mindenkivel jóba vagyok, és eddig a pontig azt hittem, vannak barátaim, legjobbak, akikre rábízhatom minden érzésem. De régebben sose voltak rendes barátaim, mindenki csak kihasznált, és végre azt hittem ráleltem a "2. családomra" de akit a legjobb barátnőimnek tartottam... nem figyelnek rám, amikor beszélek hozzájuk, csomószor meghívtam őket, csak úgy beszélgetni, ottalvós estére stb. De eddig csak egyszer sikerült. Más meg meg se hív, egyszer hívott meg valaki, de nem jött össze neki, így nem tudtam menni. És másnál nem voltam.

És mindig mondják a suliba, hogy "jaj dejó volt veled", meg "milyen jókat játszottunk a nyáron" stb. de engem sosem hívtak.

És most meg belegondolni, hogy szilveszterre sem fognak, és ismét a családommal töltöm... szinte összeroppant.

ÉS gyakorlatilag az egyetlen aki meghallgatja az érzéseimet, az te vagy, aki most éppen olvassa ezt.

Nem arról van szó, hogy nem tudom elmondani, csak egyszerűen nem hallgatnak meg.


És ebből már rohadtul elegem van! Mindenből.

16/L



2013. nov. 20. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.17/F
2013. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

aterzem..teljesen ugyanez.

16/L

2013. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
:) legalább nem vagyok egyedül..
2013. nov. 20. 20:21
 4/20 anonim válasza:
Nálam is szinte ugyanez van :\
2013. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom képes leszek-e holnap bemenni a suliba, a többiekhez. Egyszerűen ugyan azzal az arccal, de a tudattal, hogy ők... kicsit fáj, de ez van..:/
2013. nov. 20. 21:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Full ismerős helyzet :/

16/F

2013. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Komolyan, szinte megnyugtat a tudat, hogy nem csak körülöttem vannak ilyen szemetek, akik semmibe veszik az embert...néha úgy érzem, hogy egy szakadék választ el a többiektől, egyik felén vagyok én, a másikon ők...tudom ez full közhely volt, amit irtam, de igy érzek...szóval teljesen át tudom érezni a problémádat ://
2013. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ja://

Az a legszörnyűbb az egészben, hogy a legjobb barátnőmet utálom a legjobban, mert elvesz tőlem mindent:/ vagyis nem elvesz, hanem amit én szeretnék, azt ő kapja. És rettentően féltékeny vagyok rá.

Én mindig segítettem neki, meghallgattam, meg minden, de... pfúú.

2013. nov. 23. 15:01
 9/20 anonim ***** válasza:
én is pont ugyan így érzek.. senkim sincs..:(17 / L
2013. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, persze nálam nem ennyire tragikus. Engem inkább kihasználnak, mondjuk nem hinném, hogy direkt csak ... ezt most nem tudom elmagyarázni:)

Pénteken nem jött a legjobb barátnőm és egy nem túl népszerű, kiközösített lány mellett ültem. (Igazából szoktam vele dumálni, és én nem közösítem ki.) Szóval én bénáskodtam pár dologban és ő mindenben segített, elöbb az én munkámmal foglalkozott és aztán a sajátjával. jó érzés volt, hogy ilyen kedves

Ezt nem tudom miért mondtam el...:D

14/L

2013. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!