Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy túl sok évet pazaroltatok el egy szerelemi érzés miatt (fontos: ami már véget ért! )?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, és találkozom is emberekkel akiknek évekbe telik feldolgozni egy szakítást, vagy csalódást.

Rájöttem, hogy 7 évig ettem a kefét egy fiú miatt. Mi jártunk is pár évig, megszakadt, megevett a dögvész évekig olyan szomorú voltam, utána ismét összejöttünk..vége lett annak is, most mindegy miért.

Már nagyon bánom! de csak azt az időt amit bánkódással töltöttem el! Rájöttem hogy nehéz elhinni a szakítás után, hogy még várnak ránk új izgalmas, és szép dolgok.

Most néha úgy érzem kár volt nem hinnem az időnként sablonosan hangzó szövegnek: hogy az idő mindent begyógyit.. oksika, csak öregedtem én is b*ssz*meg.

Abban bízom, hogy ezt majd több (vagy legalább egy két) olyan ember is elolvassa aki most bánatos a szerelmi élete miatt, és talán egy kicsit segít.

Tudom, néhányan azt gondolhatják hogy szerencsésebbek között vagyok amiért legalább átéltem, de mégsem érzem magam tapasztaltabbnak akár egy száz lánynál sem.

Még mindig nem vágom a pasik észjárását, de ez nem baj. Ha tovább sopánkodunk valamin, azzal csak a jövőnkből vesztegetünk értékes perceket.

Köszi hogy olvastál!

u.i.: persze ne úgy értsék egyesek hogy ideje orrbaszájba d**ni :D bocsi :D csak magatokra is legyen időtök, így értem :)


2013. ápr. 11. 22:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*talán egy kicsit segít. - talán ez egy kicsit segít
2013. ápr. 11. 22:59
 2/13 A kérdező kommentje:
*száz - szűz. Ajjaj sok itt a baj a gépeléssel,elnézést :D
2013. ápr. 11. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Jól beszéltél. Pontosan ezt éreztem én is. Azóta, mióta elengedtem magamban, nem is vagyok olyan görcsös és sokkal felszabadultabban állok a nökhöz, ami ilyenkor látszik egy emberen. Tapasztalom is. Sokszor több idöt kesereg valaki, mint amennyit boldog volt.
2013. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De mi az pazaroljuk az értékes perceinket??őszintén kevés ember mondhatja el hogy az ő ideje értékes....mert tökmind1 ugy is meghalsz az élet tova száll....Sok embernek a kapcsolata a pénz hiánya miatt megy tönkre......és ezt nevezed értékes perc pazarlásnak??
2013. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a pénz? Anélkül nem ér semmit egy ember?
2013. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden felgyorsult....az emberi munkarő már a gépek szerepe...ezért kevés a munkahely ezért van pénztelenség és ez lenne az értékes perc.....A párkapcsolatba meg ezer gond van mer ha az egyik moziba akar menni akkor a másik inkább sétálni aztán végül összevesznek aztán jön a megcsalás....áhh néha úgy érzem nincs értelme élni de azért beismerem van jo párkapcsolat is de az ember mindig többet akar aztán végül megunja....Az ember mégis csak bűnnel születik.....sehogy se jó valójában
2013. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem már mindegy volt mennyi időt szánok rá, utólag teljesen át is értékeltem mindent
2013. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A mai párkapcsolatba ha nincs pénzed nem is tart sokáig....pedig az ember a szeretetért különleges
2013. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

23:17 nincs szó pénzről.

Mindegy, hogy miért ment tönkre egy kapcsolat, vagy miért nem valósult meg. A bánkódással teli időszakot értem azalatt, hogy időpazarlás.

2013. ápr. 11. 23:36
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezért fogalmaztam meg a kérdést úgy, hogy szerelmi érzés miatt, és nem szerelem miatt.

+olyan érzés ami véget ért. - itt nem a párkapcsolatban, vagy házasságban élőket kérdezem, hanem akiknek szerelmi bánatuk van/volt.

2013. ápr. 11. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!