Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal, nem tudom mit tegyek (? )

Figyelt kérdés

Kitartok amellett, hogy nekem van igazam, Ő is, egész nyáron együtt lógtunk, de suli kezdete óta egyirányú lett a kapcsolat (mármint mindig én kezdeményezek beszélgetést, stb.), másokkal haverkodik, nem szóltam hozzá, hátha csinál valamit, de csak rosszabb lett a helyzet, elült mellőlem, és már 1 hónapja nem beszélünk. (Tudom hogy azzal van a gond, hogy az egyéniségünk különbözik-nekem elég kevés, de jó barát, neki meg inkább több van)

F/18



2013. nov. 20. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ez már szeptember óta így van, de akkor beszéltem vele, de nem változott igazából semmi, és október vége óta ilyen súlyosabb.
2013. nov. 20. 20:02
 2/4 anonim válasza:
Ebben mindkettőtők hibás, de ha mindketten azon a véleményen vagytok, hogy javítani kellene a barátságotokon, akkor meg tudjátok oldani. Én is hasonló helyzetben vagyok, mert a legjobb barátom egyik napról a másikra nem állt velem szóba és levegőnek néz, de ez azért is van, mert nagyon mások vagyunk. Ha nem akarsz vele kibékülni, akkor szerintem ne törd magad emiatt, de ha ki akarsz békülni vele, akkor kérd meg, hogy szakítson időt arra, hogy át tudjátok beszélni a dolgot és újra olyan jó barátok legyetek, mint azelőtt.
2013. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
barátkozz azokkal az emberekkel, akikkel ő, és ha jóban leszek velük, lehet, hogy féltékeny lesz és kibékültök..
2013. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi lenne, ha közös beleegyezéssel elsiklanátok a téma fölött. Nem mindegy, kinek van igaza? egy barátságot hülyeség erre feltenni. De ha ő nem keresi a társaságod, akkor elkéne gondolkozni,mert lehet, hogy ez egy indok,hogy megszakítsa veled a barátságot.
2013. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!