Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaza van? Mit csináljak? FONTOS!

Igaza van? Mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Legjobb lány barátom húgának azt mondtam hogy ők szegények. Erre a legjobb barátnőm (18 éves lány, 9 éve legjobb barátom), erre elküldött a fenébe, hogy attól még mert nincs iPhonejuk, meg akkora tv-jük mint a ház, attól ők nem szegények, és ha annyira akarna, neki is lehetne iPhoneja, csak ők nem hülyeségekre költik a pénzt, és hogy anyámat egy 30-40 ezer forintos telefonról is fel lehet hívni hogy hozzon nekem egy csokit a sarki boltból, és hogy az a szegény, akinek nincs mit enni, nem tudja fizetni a számlákat, stb .. Szinte nekünk van a legnagyobb házunk a városban, több kocsi, stb.. És azt mondta hogy ezek után ne is menjek hozzájuk, mert nem kíváncsi rám, és csalódott bennem. Az igaz hogy mikor még nem itt laktunk akkor szerényebb körülmények között éltünk, és még azt mondta hogy nem minden a pénz, mert nézzem meg az én szüleimet, hogy hiába vagyunk tele pénzzel, apám megcsalta anyámat, most is csalja és hogy ezt nekem hiába magyarázza én még nem úgy látom ahogy ő, és én vagyok a lelki szegény.

Igaza van?

15F


2013. nov. 22. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egen, igaza van. Egy tahó tajparaszt módjára viselkedtél, idd meg a levét.
2013. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha legjobb barátok vagytok, akkor ilyesmiről is nyugodtan beszélhetnétek...

Neked sem illett volna igazándiból megjegyezni, hogy szerinted milyen anyagi körülmények között élnek, de mint mondtam, legjobb barátok között az ilyesmi simán szóba jöhet.

A barátnőd egyébként szépen túlreagálta a dolgot, mondott igazságokat, de azzal elvetette a sulykot, hogy a családodat és téged kezdett becsmérelni...szerintem sokkal sértőbb dolgokat vágott a fejedhez, mint te az övéhez(és ráadásul te csak egyetlen dolgot mondtál és csak megjegyzésként...vagy nem?)

Ettől függetlenül, szerintem érdemes lenne alaposan megbeszélnetek a dolgot, hiszen a viselkedése arról árulkodik, hogy régebb óta a bögyében van az, hogy ti jobban álltok anyagilag, és ha valóban legjobb barátnők vagytok, akkor megér néhány kellemetlenséget a kapcsolatotok megmentése.

2013. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és nem csak ezt mondtam neki.
2013. nov. 22. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a francba, nem vagytok ti barátok. Te lenézed, mert csóró, neki komplexusai vannak, amiket rád vetít ki, becsmérel téged, a szüleidet... nevetséges, ez nem barátság.
2013. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!