Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok, elmondjátok mikor...

Csajok, elmondjátok mikor megvan a barátnőtöknek? Vgy netán a pasitoknak?

Figyelt kérdés
irjatok kort légyszi

2013. nov. 22. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
mik ezek a kérdések már? neked nem tök mindegy hogy ki kivel ossza meg, hogy most épp menstruál vagy nem?-.-
2013. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ha nem tetszik ne nézd-.- !!!

Arra lennék kíváncsi,hogy mások kivel szokták megosztani..(elmondjam e barátomnak vagy sem) pusziii

2013. nov. 22. 21:08
 3/9 anonim válasza:

nem, nekem a barátnőm észreveszi :D pasim meg nincs

14 éves

2013. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy ilyen kérdésnél én nem saccollak többnek mint 14... de ez a max. ha lenne pasid, és élnétek szexuális életet természetes lenne, hogy elmondod, de észre is venné. ha nem éltek szexuális életet ( remélem, mert elég gyerek lehetsz még) akkor meg minek osztanád meg velük? PUSZI... -.-
2013. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok drágaság:D
2013. nov. 22. 21:20
 6/9 Mirk ***** válasza:

Szerintem nincs olyan nő, aki ne mondaná el a párjának.

Ha még nem éltek nemi életet akkor persze más a helyzet.

2013. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

14 és 16 között gyakorlatilag szinte semmi a külömbség, főleg szellemileg és még kimondottan főleg nálad. Szóval jobban tennéd ha hallgatnál az idősebbekre/okosabbakra drágaszág.

Puszi (XD) 15/F

2013. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó szívemből szóltál. kérdező te pedig, azért mert 16 vagy ( bár még az is javában gyerek. a te esetedben pedig pláne...) még nem jelenti azt hogy te mennyire érett és okos vagy. hidd el nekem, hogy sz*rt se tudsz még az életről, de erre majd úgy is rájössz.
2013. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es, mielőtt leoltassz másokat talán tanulj meg írni..kölömbség mi?? :D KÜLÖNBSÉG

Bocs az offért...

2013. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!