Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsájtanátok barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

nah van/volt egy barátnőm és nagyon sokat beszéltünk ám szeptemberben bepasizott azóta le sem szar szó szerint egyáltalán nem vagyok/voltam fontos.. nem is foglalkozott velem ám szakítottak most jönne vissza meg újból érdeklődik de én nem tudom megbocsájtani hogy egy 7-8 éves barátnői kapcsolatba így viselkedett.. ti megbocsájtanátok ?


azért ez a kategória mert nem tudom hova illik egy barátnői kapcsolat. mert hát családba nem.. és barátság,barátnő kategória meg nincsen.


2013. nov. 16. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hozzatok össze egy lezbipartit és ujjazzátok meg egymást meg nyomjatok fel egymásnak vibit kígyóuborkát stb.... természetesen vegyétek videóra és privateba küldjétek el nekem :)
2013. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy hiányzik-e. Ha igen, akkor simán meg lehet bocsátani egyszer. Én biztos megtenném.
2013. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csak hogy már nagyon sokszor megbocsájtottam neki és nem is hiányzik harag van bennem.


1# nem vagyok leszbikus de köszi.

2013. nov. 16. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy már többször megbocsátottál neki.

Ha haragot érzel, és nem azt, hogy hiányzik és milyen jó lenne vele lenni, akkor inkább hagyd szerintem.

2013. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megéltem, csak én fiú vagyok! Nálam a legjobb gyerekkori haverom játszotta el azt, hogy a párkapcsolata mellett teljesen elhanyagolt. Ameddig nem szoktam meg a szitut, nagyon rossz volt. Sokat agyaltam, hogyan tovább? Idővel arra jutottam, ha ő sz*rik rá, akkor én sem fogom magam emészteni. Idővel szétmentek a barátnőjével, és elkezdtem felé nyitni. Akkor meg azt játszottal el, hogy a környékről barátkozott össze másokkal, és velük kezdett el lógni. Akkor meg miattuk kerültem háttérbe. Egymáshoz képest szomszédos településeken lakunk. Egy darabig próbálkoztam újjáéleszteni a barátságot, de nem sikerült. Miután újra összejött az exével, az új barátaival is eljátszotta azt, amit korábban velem! A régi, minden szünetben egymásnál lógunk barátságból mára a max köszönünk egymásnak az utcán kapcsolat lett! Én megtettem, amit tudtam, ha a csaj megérni neki azt, hogy tönkretegyen egy barátságot, akkor legyen.
2013. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!