Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ment már tönkre barátságotok?...

Ment már tönkre barátságotok? Mi miatt?

Figyelt kérdés
Akinek ment már tönkre barátsága akármilyen okból kifolyólag, szívesen venném ha megosztaná a történetét. :)
2013. nov. 24. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ment tönkre, mert én kevesellettem azt amennyit foglalkozik velem, ő meg egy idő után sokallotta a negatív megjegyzéseimet, amiket felé tettem. Ilyeneket, hogy miért nem foglalkozik velem amennyit kéne, miért talál ki mindig kifogásokat, a végefele már kicsit csúnyább szavakkal is.

Szóval ebből lett elege aztán.

2013. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És megbántad? Nem gondoltad úgy, hogy jobb lett volna inkább hallgatni és eltűrni?
2013. nov. 24. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
De jobb lett volna, de így utólag már nincs mit tenni, bocsánatot azt hiába értem, megutáltattam már magam vele.
2013. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kértem
2013. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3.fél 'elveszem a legjobb barátnőd' kis qrv@ miatt. A barátnőm rohadt befolyásolható volt és hirtelen kettő lett egy ellen, ellenem fordultak, de mikor a képükbe olvastam akkor a barátnőmet jól megsírattam. Őszintén meg is érdemelte, később aztán rájött h az a p*cs@ nem a legjobb fej. Kibékültünk, de már semmi sem a régi :/ néha még összefutunk olyankor jön a sablonos semmitmondó beszélgetés
2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ment. Amiatt, hogy a srác barátnője féltékeny volt rám, pedig semmi oka nem volt rá (régebb óta ismertem a srácot és sose vonzott, mint fiú, plusz nekem akkor már volt egy 2 éves kapcsolatom, - ami amúgy még mindig tart).

Már 4 éve nem beszéltünk, és ha összefutunk az utcán, vagy a boltban, tüntetőleg átnéznek rajtam mindketten. :-)


21L

2013. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy egész baráti társaságomat tette tönkre egy ember, méghozzá a társaság egyik tagjának a testvére, akit igazából csak megtürtünk, de nem volt tagja a baráti körnek. Egy végtelenül sötét bunka paraszt és mégis 7 ember barátságát teljesen megtudta változtatni....
2013. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért, mert az illető megbízhatatlan és kétszínű volt. Azóta is beszélünk néha (mindennap találkozunk), de olyan sosem lesz a kapcsolatunk mint amilyen akkor volt.
2013. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!