Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha tönkre tettem a...

Mit tegyek ha tönkre tettem a barátságomat? Hogyan béküljek ki vele? Nagyon fontos és sürgös ez a kérdés!

Figyelt kérdés

Úgy történt hogy a cicaneveldén ki írtam a leges legjobb barátnőm ről hogy ˇ"ne barátkozz vele mert elmebeteg"

És ezt azért írtam ki mert baromira megbántott annyira hogy kituttam volna tekerni a nyakát.És ezért is írtam ezt ki.

És Ő soha nem szokta meg nézni az adatlapomat de most persze megnézte!!!És írt egy e-mailt amiben úgy lebaszott és hívatalosan.És most az elmult napokban folyton sírok mert ő volt a legjobb barátnőm akit már a tesómnak tekintettem meg egy osztályba jártunk de éppen egy jobb suliba íratkozott már fel egy éve és végre fel vedték.

És most nem járunk egy suliba.Már küldtem neki sms és e-mailt és még a cicaneveldén is levelet.Fel hívni meg nem merem.Az anyukám azt mondta hogy majd segiteni fog hogy ujra barátnők legyünk.Én 11 vagyok és ő is az.Én idősebb is vagyok.Na mit tegyek?Csak hasznos tanácsokat adjatok kérlek titeket.Mit tegyek?


2013. aug. 21. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha az én barátnőm lennél többet szóba se állnék veled.
2013. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenem... Menjetek vissza barbie babázni vagy homokozzatok. Komolyan az írtad hogy cica nevelde? --
2013. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek hogy én és a barátnőm már nem barmizunk!!!

Képzeljétek hogy mi már mindent csinálunk csak nem barbizunk!!!És ha nem tudnátok a cicaneveldén vannak 20 évesek is!Mert én csak ott levelezek!!

2013. aug. 21. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak én nevettem?
2013. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" mindent csinálunk csak nem barbizunk" - hmm. mi mindent csináltok? :D

Amúgy meg nem úgy volt hogy akkor most nem a barátnőd? :D

Cica neveldére mostmár am. lehet hogy énis regisztrálok, mert úgy hírlik, hogy jobb mint a face.. :D

2013. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 problem3girl válasza:
Boccs az off-ért...de te nem vagy regisztrálva starity-re?
2013. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha olyan jó barátnőd akkor csak meg tudjátok ezt beszélni egymás közt, hogy te meggondoltad és hirtelen felindulásból írtad ki mert ideges voltál.

valami hasonló módon próbálj kompromisszumra jutni vele és lehet hogy szent lesz a béke mint régen.

bár szerintem anyukád is hasonlót tanácsolna csak ő ebben közvetítő szerepet szeretne játszani ha jól értem.

rövidem beszéld meg vele a dolgot.

2013. szept. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na kibélköltünk:D
2013. szept. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!