Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt legjobb barátnőm...

A volt legjobb barátnőm rámászott a szerelmemre?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel ovis korunk ota ismerjuk egymast es a barátságunk töretlen is volt...egészen 7 ev vegeig onnantol kezdve valami megtort koztunk. meg egy kis osszetuzes is volt koztunk mert kibeszelt a hatam mogottt es uszitoott ellenem mindenkit es kamuzott rolam minden felet tobbek kozott h minden fiut lesz0pok es h az anyjat szidom amikor csak tudom......azota eltelt 3 ev most 10.esek vagyunk es evfolyamtarsak...o tudta jol h nekem melyik fiu tetszik a sulibol 11.-bol es ramaszott teljesen es ossze fognak jonni es minden nap latni fogom h egymast nyaljak faljak...mit tegyek?
2013. nov. 25. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy elerje a celjat az hogy neked rosszul essen. Ha osszejonnek akkor a fiunal nem volt eselyed. Lesz masik nyugi felejtsd el :)
2013. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépni kell időben. Ha jó kiállású, határozott vagy, meg is fenyegetheted. Nem durván, csúnya szavak nélkül. Ha nem tudsz jól imprózni gyakorold.
2013. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amíg nem járnak addig nincs veszve, csavard el a srác fejét vedd úgy ,hogy riválisok vagytok a volt barátnőddel és az nyer aki-é lesz a pasi
2013. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-3

Vègre valaki, aki normálissan gondolkodik, ès nem jajjveszèkel hogy "vigye ha akarja" meg hasonlók...

Ha kell a pasi szerezd meg, ès ne nyavajogj hogy ha másnak is tetszik, tessèk megvèdeni ami a tied, ès megszerezni ami kell.

Ès nem az osztályfōnöknek, meg anyukádnak kell szólni, meg nem is a rendōrsèget kell hívni!

Neked kell odaállni!:)

Ugye milyen szar?

2013. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jahh hat ez megvolt....osztalyfonokit kaptam mert osszeverekedtem a csajjal a mosdoban...mindegy nem erdekel legyenek boldogok egyutt lesz@rom csak lesz mas...azert koszi a valaszokat
2013. nov. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!