Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan keressek barátokat egy...

Hogyan keressek barátokat egy új városban?

Figyelt kérdés

Hozzáköltöztem a barátomhoz, a családján és a munkatársaimon kívül alig ismerek valakit.

A munkahelyemen sok idősebb, bejáró van, ráadásul sok a munka, nincs időm beszélgetni.

Gondolom sokan az ismerkedj postán/könyvtárban/edzésen/tanfolyamon lehetőséget ajánlják, csak nem igazán vagyok szószátyár-barátkozós típus. Nyelvtanfolyamra/sportra lehet beiratkozok, de mekkora a valószínűsége, hogy pont valakibe belebotlok, akivel össze tudnék barátkozni? Olyan helyen meg pláne nem barátkozom ahová amúgy nem járok, mert akkor tuti nem lesz közös érdeklődésünk.

Esetleg interneten? Keressek helyi kötődésű fórumokat? Régen sose volt gondom a barátkozással. Már 30 felé közeledek, sokan már babáznak, családdal foglalkoznak, de én szeretnék barátnős programokat is. A régi barátokkal pedig csak pár havonta tudok találkozni.



2013. nov. 25. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia megkérdezhetem hol laksz 27 L privátban is irhatsz ha gondolod és egy cipőben járunk amugy .
2013. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!