Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek/tanácsolnátok...

Manó1235 kérdése:

Ti mit tennétek/tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és szakma után úgy döntöttem érettségizni megyek ez ilyen 2 éves képzés az akkori legjobb bnőmmel vágtam bele. Már óvoda óta ismertük egymást.. és akkor belépett a képbe egy harmadik személy.. egy másik bnőjével nagyon jóba lettek de a csaj már a kezdetekkor nem bírt engem..okot soha nem adtam rá neki. És az egyik osztálytársamba bele szerettem össze jöttünk, ami nagyon nem tetszett a barátnőmnek mert még sosem volt fiúja meg azt gondolta egyedül marad ( előző kapcsolatom is sokáig volt de sosem hanyagoltam el)és akkor ez a harmadik csaj kihasználta szépen a helyzetet és szépen lassan ellenem fordította bnőmet.. megváltozott és amikor betelt a pohár írtam egy levelet neki és kiírtam benne minden sérelmem meg a véleményemet. Sajnos másokat is prímán befolyásol...már ott tartunk hogy párommal ketten vagyunk "mindenki ellen"...az osztály ellen.Az egyik oszt társam akit szintén régről ismerek.. azért állt nekem mert köszönni mertem a hugának és biztos hogy kavarni akarok.. Mindenki utál minket. És félek mert lassan ez rámegy a kapcsolatunkra is.. nagyon nem lenne jó.. de tanácstalan vagyok.A tanulmányi eredményeimen is meglátszik ez az egész gyűlölök suliba menni alig eszem valamit stb.. és tényleg nem tudom mi lenne jó mert mondják sokan hogy szarjam le.. de elég nehéz. Már ez az utolsó évem suliban és májusban vége.. de addig még van fél év és kikéne húzni valahogy :(
2013. nov. 27. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú ez tényleg nem egyszerű... az igazat megvallva nagyon nem irigyellek... :( Nem tudom mit tehetnék. Esetleg ha elbeszélgetnél azzal aki ezt a kavalkádot okozta?
2013. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!