Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok megbízni?

Miért nem tudok megbízni?

Figyelt kérdés

1éve van egy jó barátom (fiú), és ő nagyon közel áll hozzám. Van még egy kedves tanár is, aki felfigyelt rám, és sokszor beszélgetünk. Látják rajtam, h valami nincs rendben a lelkemmel. Mindig el szeretném mondani nekik, h mi bánt, de van egy határ, amikor leblokkolok, gyanakodni kezdek stb. Nem tudok megbízni senkiben sem. Szörnyű érzés, valami belső hang nem enged, annyian hátba szúrtak már, és annyit csalódtam. Rettegek, hogy újra megtörténik. Annyira sebzett már a lelkem, hogy félek megbízni. Hogy bízzak újra? Annyira kedves a tanár is, megtanított szeretni, megtanított kifejezni önmagam és hinni. Nem volt önbizalmam, kishitű voltam. Annyit segített, és én így hálálom meg. Szörnyű lelkiismeret-furdalásom van. De nem tehetek róla.

...csak egy 18 éves lány, a "romhalmaz alól"...



2013. dec. 1. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A magyarazatodban ott a valasz. Mert sokat csalodtal. Probalj nyitni a tanarod, baratod fele, mert segiteni akarnak. En regen a legjobb baratnomben is csalodtam, ezert most nem Kell egy ideig. Es a pasimban is. De nem zarkozhatok el tole, mert akkor teljesen egyedul lennek.

Nagyon nehez helyzetben lehetsz.

2013. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze természetesen próbálok nyitni, és már nagyon sokat javultam, ahhoz képest, h milyen voltam egy évvel ezelőtt. Mára csak a gyanakvás és a kételkedés maradt. Egyszerűen nem tudok megbízni bennük, és én sem tudom, hogy miért. Fura helyzet. Mindig azt hiszem, h van valami hátsó szándékuk, ezért inkább elzárkózom, és becsukom az ajtókat előttük...
2013. dec. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!