Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezted már úgy hogy teljes...

Érezted már úgy hogy teljes változtatásra van szükség az életedben? Ha igen, akkor miből?

Figyelt kérdés
Mit tettél az érdekében?

2013. dec. 2. 20:44
 1/6 II.Dartheon ***** válasza:

most is ezt érzem.. kb üvölt az életben és a világban h változás kéne.. bár mindenki ezt hajtogatja h változást hoz... miből érzem? nagyanyámmal lakok, vannak kisebb-nagyobb súrlódások, az egyetem nem úgy megy ahogy képzeltem, és megannyi más..

mit csináltam? kigondoltam mit fogok tenni.

2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen éreztem,pár nappal ezelőtt.Abból éreztem,hogy rájöttem,hogy velem elhitette mindenki(!),hogy én rosszabb ember vagyok a többinél,pedig nem,sőt!Na,mindegy is.Lényeg az,hogy már nyugodtabban fogom fel a dolgokat.De nem akarok túl nagy változtatásokat,majd lesz valahogyan.
2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, és nagyon rossz... Sehol nem találom a helyem, sem munka tekintetében, sem társaság tekintetében... mindenhol vagyok valaki, de mégis senkiként érzem magam. úgy érzem változtatnom kell, de még nem találtam meg a megfelelő uta(ka)t...
2013. dec. 2. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenből. Jelenlegi helyemen nincs munkahelyem, barátokat évek alatt sem tudtam szerezni, a szüleimen (és egy bő fél év esti gimin) kívül semmi nem köt ide. Ha nem félnék annyira a változástól, fognám magam és a fővárosba költöznék miután megvan az iskola. Itt évek óta csak stagnálok, vagy csúszok lefelé, ha itt maradok, semmivel nem lesz jobb az életem.
2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Testedzés, ruhatár csere, és az életem szemetét kitakarítani.

Ezek az én változásaim olyan fél-1 éve kb.

Ez elhozza azt a változást, amire várok, ezáltal sikerül a célom, és nem érzem nehéznek a diétát, fogyókúrát, meg a rendszeres mozgást, mert a szemem előtt lebeg a cél. :) 23f

2013. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elkezdtem edzeni, az elején utáltam most meg már megőrülök ha akár 1 hétig betegség miatt nem tudok. Mostanság megpróbálok társaságba járni, embereket megismerni. Minél jobban önuralmat gyakorolni. Leküzdeni a gátlásaim...

Egyre jobban rendszerezem az életem, pl mikor fekszek le. Ami tényleg fontos, mert elképesztő alváshiányom volt, de így már 2 hét rendes alvással sokkal jobb a közérzetem.

Hát talán ezek a legfontosabbak.

2013. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!