Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan lett...

Szerintetek jogosan lett elege belőlem az internetes haveromnak, és jogos ha nem bocsát meg már soha?

Figyelt kérdés

Egykor, kb. augusztusig még jól elvoltunk interneten, tök jókat beszélgettünk facebook chaten, de aztán én úgy éreztem, egyre kevesebbet törődik velem, egyre többet foglalkozott helyettem inkább az élőbeli haverjaival. Ettől függetlenül még beszéltünk gyakran, csak már nem olyan tartalmasan, mint azelőtt.

Aztán időnként elkezdtem neki megmondani a magamét, hogy miért mindig az élőbeliekkel foglalkozik, velem miért ilyen keveset, aztán egyre többet veszekedtünk már emiatt. Végül elég csúnya szót mondtam az élőbeli haverjaira, őt lebunkóztam egyszer, amikor felbosszantott. Azóta nem hajlandó velem szóbaállni normálisan, úgy válaszolgat mint valami vérig sértett nem tudom mi. Azt mondta, majd egyszer talán megbocsát, de tudom hogy úgyse fog.

Szerintetek jogos amit csinál, és jogosan nem bocsát meg?

Pedig egykor tök jó haver volt, még el is akartam menni hozzá.


2013. dec. 3. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőek válaszaival!

Igen jogosan lett elege belőled.

Azért egy "élőbeli" barát az más mint a netes..

Keress te is barátokat és lesz kivel lenned.

2013. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy "élőbeli barát" azért fontosabb,sokkal közelebb is áll az emberhez mint egy netes.


"élőbeliekkel" eltud menni bulizni,programokra járni,látod a testbeszédét ha úgy van megölel stb tehát érdekesebb és sokszínűbb egy találkozás,mint pötyögni vkinek.


Én neten ahányszor próbáltam meg barátkozni 1 hónapnál tövább nem tartott egyik "barátság" sem. Vhogy semmi nem kötött össze minket.Mellesleg a gépen lógni állandóan elég unalmas egy idő után!!!


A való életben vmilyen helyzetben megismerted a barátaidat,suli,munkahely, tömegközlekedés tök mind1 egy szitu.


Legjobb bnőmet 2 hónapja ismertem meg a munkahelyen,közös szekrénybe kerültünk és egyikünknél volt a kulcs,de még a munkahelyen az első hetekben egymás mellé osztottak be így össze barátkoztunk,meg volt a közös helyzet.

Emellett naponta 2 naponta találkozunk,beszélgetünk személyesen,azóta.Bulizni járunk.Ha kell egymás vállán sírunk,ölelgetjük egymást,elvagyunk ezeket a dolgokat a neten nem tudod megtenni.Maga barát jelenléte annyira fontos.


Nem bántásképpen,neked is inkább a való életben kéne barátokat szerezned és velük lógni,mert sokkal fontosabbak! Amiért pedig szegényt lehordtad hát az tőled volt bunkóság!

2013. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!