Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem? (SOS! )

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van egy csomó rossz jegye és nem akarta elmondani az anyjának.A fogadóórán úgyis kiderült volna de mondtam neki hogy ne ott kapjon szívinfarktust az anyja inkább tőle hallja.Nem tudtam meggyőzni és elmondtam az anyjának hogy nézze meg az ellenőrzőjét.(A barátnőm nem akarta odaadni)Én csak jót akartam neki.Szerintetek helyesen cselekedtem?
2013. dec. 3. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán... Jó, hogy jót akartál neki de azért az anyjának nem szóltam volna. A barátnőd dolga, hogy elmondja-e vagy sem.
2013. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ne haragudj, de nem cselekedtél jól, hiszen ha amúgy is megtudta volna az anyja, akkor ezzel csak csalódást okoztál a barátnődnek..Nekem az jön le a kérdésedből, hogy az anyja fontosabb neked, mint ő maga...(nem sértésnek szántam)
2013. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg az jött le a kérdésből, hogy te valójában rosszat akarsz a barátnődnek, és azzal áltatod magadat, hogy helyesen cselekedtél, amikor utálatosan és elítélendően jártál el. Te tipikusan olyan kiscsaj lehetsz, aki valamiért élvezi, ha a másiknak rossz (a barátnődnek rossz jegyei vannak, de te jó tanuló vagy, és persze ezt folyamatosan az orra alá dörgölöd), ezzel kompenzál, vagy valami, és abba takarózol, hogy te valójában jót cselekedtél.
2013. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én jól megtépnélek szÄrkavarásért a barátnőd helyében. Jól elszúrtad a karácsonyát.
2013. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Sikeresen hátbadöfted, gratulálok. Valószínűleg elcseszted a karácsonyát.

Most próbálod meggyőzni a lelkiismeretedet, hogy jót tettél? Képzelheted majd az arcát, amikor összetalálkozol vele!

2013. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát! Még havert sem mószerolunk be! Sőt ismeretlent sem aki nem ártott senkinek. De hogy a barátnődet?

Ha esetleg valamibe együtt belekeverednénk emlékeztess hogy ne bízzak benned. Ezek után nem csodálnám ha dobna. Megbízhatatlan és fontoskodó vagy.

2013. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a formában rohadtul nem!! Én szóba sem állnék veled ezután, ne is haragudj, milyen g..ciség már ez ebben a formában? Hátba támadtad simán. Ehhez nem volt jogod... Ha ő nem mondja el, az AZ Ő DOLGA, akkor derüljön ki a tanártól mondjuk, mit avatkozol bele? 29F
2013. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ember.. azért nehogy már ő szidjátok ,mert a barátnője szarik a tanulsába , sztem lehet h meg kellett volna beszélmed a barátnőddel de nem tettél rossz dolgot .. nálunk pont ugyanez volt a barátnőm szarul tanult de mi akkor nem mondtuk el az anyjának és fogadó után az anyja megkerdezett mjnket miért nem szóltunk neki
2014. febr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!