Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel kezdjek egy beszélgetést...

Mivel kezdjek egy beszélgetést interneten?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam az interpalsra, hogy beszélgessek külföldiekkel és gyakoroljam az angolt, de nagyon sokan nem írnak vissza :/


Pedig olyanokról kérdeztem őket, ami közös téma lehet, meg a kultúráról, szokásokról, stb...


2013. dec. 10. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha már köszönni sem köszönnek vissza, akkor valószínű nem veled van bajuk, hanem csak szimplán nincsenek gépnél vagy nem írnak vissza másnak sem.


Kérdezd őket olyanokról, amik téged sem untatnának, ha neked tennék fel. Mi a kedvenc ottani sorozatuk pl., mit tanulnak a suliba, hogyan készülnek a karácsonyra, ilyenek. Van-e háziállatuk, testvérük, milyen zenéket kedvelnek, ilyenek. Ezek sokkal izgalmasabb kérdések, mint hogy milyen a kultúrájuk.

2013. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezaz, hogy inkább a közös témáról kérdezek... pl volt egy lány, kiírta az adatlapjára, hogy imádja a kézilabdát meg hogy utál olvasni...

egy rövid bemutatkozás után meg leírtam, hogy én is így, meg mit vár most a női kézi vb-től, erre semmi :/ ugye azt látom, ha elolvasta az üzenetet... még meg is kértem 2-3 nap után, hogy válaszoljon... valaki válaszolt így, de aztán a következőt már el se olvasta...


spanyoltól megkérdeztem, hogy milyen nyelvek vannak Spanyolországban, jött a válasz. Másoktól, hogy ünneplik-e valahogy a Mikulást, milyen a karácsony, jött a válasz... aztán másra már nem, csak erre az első kérdésre -.-"


Profilom rövid tömör, képek is vannak... mi a baj?

2013. dec. 12. 22:08
 3/3 A kérdező kommentje:

páran írtak rám, de zéró elképzeléssel... ilyen hóvarjú meg "hi" meg " ;) "

párnak visszaírtam, de nem bírták megerőltetni magukat... nem tudom mit akarnak ilyen egyszavas válaszokkal meg stb...

2013. dec. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!