Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti, hogyan kezditek a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan kezditek a beszélgetést egy olyan lánnyal interneten vagy akárhol, akivel csak buliban dumáltatok részegen? :D

Figyelt kérdés
A tesómat nem kérdem meg, mert ő csaj..:D
2011. jún. 22. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:

"Heló. Na nem volt semmi para? (másnaposság vagy szülőkmiatt) vagy épségben hazaértél?

hogy érezted magad?"

én ilyesmire gondoltam. meg hogy te jól érezted mgad és megismételhetétek..

2011. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Csá, neked is volt répa a hányásodban?"
2011. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden hányásban van répa vagy kukorica! Még akkor is, ha nem ettél az elmúlt félévben. Paradoxon! :D


Én megkérdezném tőle, hogy mindig így szokott-e bulizni, ha válasz igen, akkor már át is kerül a másik kalapba.

2011. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát csak akkor írj rá, ha nem voltál annyira részeg, h kiesett néhány dolog.. elég nagy meglepetés lehet ..
2011. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is soha nem beszélek nőkkel neten.Beszéljenek a barátnőikkel rajta.

Első körben felhívom és a segítségét kérem valamiben.

Pl-itt vagyok a teszkóban és nem találom az ultra dermet.nem tudod merre találom?

Próbál segíteni v nem?Bele megye-e játékba.Ebből vágom,hogy egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni.

Megköszönöm a segítséget és majd csörgök.

Pár nap múlva felhívom és 2perc alatt megbeszélem a randi helyszínét és idejét.

Kb ennyi.

A neten meg kiadod magad linkre és elkúrod a személyes találkozás adta lehetőségeket.

2011. jún. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerinted hány emberrel beszélt részegen, hánynak adta meg az elérhetőségeit?

Nem fogja helyből levágni, melyik vagy.

Úgyhogy kezdd úgy, mintha nem is ismernétek egymást.

2011. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!