Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet az, hogy valakit,...

Miért lehet az, hogy valakit, akit internetes haveromnak tekintettem sokáig, mostanában egyre kevésbé érdekli, amit mondok?

Figyelt kérdés

Múltkor is írtam neki kb. 10 sort, elmeséltem egy fárasztó napomat neki, erre semmit se reagál, lehet el se olvasta. Meg úgy általában, többnyire csak azokra az üzeneteimre reagál, amiben kérdés van, ha elmesélek valamit arra nem nagyon, maximum röviden.

Régen pedig olyan jókat beszélgettünk még, közös hobbijaink is vannak, mostanában viszont magától nem nagyon ír semmit.

Miért utálhatott meg ennyire? Miért viselkedik így velem?


2013. dec. 15. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Fáj, hogy ennyire nem érdeklem már, más haverjaim meg nem nagyon vannak, nincsenek túl jó szociális képességeim. Az egyetlen haveromat is el kell vesztenem?
2013. dec. 15. 11:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem nagyon ér rá vagy rájött, hogy interneten nem olyan jó ismerkedni/barátkozni és elment olyan barátokat keresni akikkel élőben lehet dumálni stb.
2013. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az interneten nem lehet jó barátokat találni..Vagyis nehéz olyan barátot találni aki közel lakik hozzád, vannak közös pontok stb..
2013. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nem ír vissza, te se írj neki. Ha csak az Interneten ismered, hmmm... Nem is biztos hogy olyan amilyennek te gondolod. Hagyjad békén, ne írj neki, és egyszer majd csak fel fog tűnni neki...

Én ezt tenném, de a te döntésed. :)

2013. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a south parkban volt egy ilyen resz, amiben a fb volt kifigurazva, es volt egy srac, akinek csak Kyle volt az ismerose XD
2013. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!