Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan, hogy egy férj...

Létezik olyan, hogy egy férj esetében a "barátok" negatív irányba vezethetik a házasságot, a bebeszélés eszközével?

Figyelt kérdés
Pl. azt búgják neki folyton, hogy fő a szabadság, hogy nem jó neki abban a házasságban, csalja meg a feleséget, mert az olyan vicces, stb.

2013. dec. 18. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább nők szokták a "barátnőiknek", hogy bebeszélik neki hogy "nem elég jó neked", "nem törődik veled". Meg ahogy itt a legtöbb esetben olvastam, és tapasztaltam, leginkább a nők beszélik be maguknak a dolgokat, onnantól meg ha fejen áll a férfi akkor is elcseszett lesz a kapcsolat.
2013. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik az én férjemmel is ezt csinálják a családja és a kedves barátai.Viszont a naiv férjem nem veszi észre, hogy ezt mind irigységbõl teszik vele.
2013. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! Nagyon is! Én az 1-es válaszolóval ellentétben úgy tapasztalom, hogy a férfiak azok, akik jobban hallgatnak a haverokra.
2013. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Girgoy ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én házas férfi vagyok és a házasságom, felségem problémáit nem beszélem meg se a haverokkal, se a rokonokkal, csak a feleségemmel. Szerintem ez így a normális, vannak dolgok, amik senki másra nem tartoznak. Az már gyenge házasság, amikor kiteregeti valaki másnak a szennyest és még gyengébb, amikor hallgat valaki a befolyásolókra. De engem/minket eleve nem tud senki befoláysolni és nincs is hová menekülni a problémák elől, hanem azokat szépen megoldjuk belül közösen.
2013. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!