Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a baratnoimnek,...

Mit mondjak a baratnoimnek, ha nekem nincs penzem taxira, ok viszont mindenhova azzal akarnak menni?

Figyelt kérdés
A belvarostol gyalog alig 15 percre lakunk, de villamossal is tudnank menni 3 megallo osszvissz..de ok allandoan taxiznanak.. mindig mondom, hogy ne haragudjatok nincs erre penzem, ok viszont mondjak, hogy jaj de ha 4 fele osztjuk akkor egyaltalan nem sok.. annyira idegesito, kezdenek mar nagyon az agyamra menni, foleg ugy, hogy megbeszelunk vmit, hogy majd gyalog h villamossal megyunk, de 5 perccel talalkozas elott irnak smst hogy kesobb talizunk, mert taxival megyunk.. tudom hulyeseg meg vegulis aprosag, de megis mit csinaljak? adnatok tanacsot?
2013. dec. 19. 04:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha nem értik meg, hogy te nem szeretnél, illetve nem tudsz taxira költeni akkor nem igazi barátnők. Nem tudom milyen árban van egy taxi, de gondolom nem egy villamos jegy árában még akkor sem, ha 4 felé oszlik az összeg. Ebből kiindulva a taxi és a villamos különbözetéből megmaradt összeget összegyűjtve akár még mozira is költhetnétek vagy bármi másra.
2013. dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj külön. Majd ott találkoztok.
2013. dec. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőnek meg kell értenie, hogy neked ilyenre nem telik. Ha nem akkor valójában nem is igazi barát. Én se mennék taxival ha gyalog is megtenném 15 perc alatt sőt még egészséges is.
2013. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

menjenek taxival, te meg gyalog vagy villamossal. Felesleges pénzszórás, főleg nappal. Azt megértem, hogy éjjel valaki taxit fog, mert nincs közlekedés vagy fél, de nappal? 15 perc séta nem is sok. Nekem is van ilyen ismerősöm, nem képes sétálni, ő még vécére is biciklivel megy.


Mondd, hogy erre te nem költesz, amikor van két szép lábad, ráadásul mozogni egészséges.

2013. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én, ha milliomos lennék, akkor sem költenék feleslegesen taxira. Max. éjjel, ha nincs más.
2013. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!