Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megér egy próbát, lehet még...

IvEr kérdése:

Megér egy próbát, lehet még esély ezek után?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy fiu aki tetszett nekem..nem lett koztunk semmi aztan koszontunk suliba egymasnak de ma mar azt sem...inkabb ugy csinalunk mintha nem ismernenk egymast...ma viszont egy problema merult fel...az hogy lenne ugye keringo az osztalyomnak...a baratnom parja vissza mondta es nem tud keringozni...es azt talalltam ki hogy mi lenne ha az en paromat megkapna a baratnom, en pedig rairnek arra a fiura aki tetszett nekem, hogy nem lenne-e a parom sajnos ez. az utolso remenyem mert velem egy magas meg minden...sokan mondtak hogy ossze illenenk de kitudja,mit szolna ha rairnek...mar baratnoje van akit allitolag szeret...segitsetek legyszii:))

2013. dec. 21. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne. ő a fiú, ha tetszenél neki kicsit is, akkor legalább néha elcsevegne veled, nem hogy még hozzád se szól. én nem sok esélyt adnék arra, hogy egyáltalán igent mond a keringőre, de még ha igent is mond az nem jelent semmit. viszont annyira kínos és megalázó lenne megkeresni, hogy aztán visszautasítson, hogy én inkább nem tenném.

az meg már bocs, de milyen, hogy a való életben még csak nem is köszöntök egymásnak, és te egy ilyen fontos kérdéssel nem személyesen keresnéd meg, hanem "ráírnál"... legalább hívd fel.

de te tudod, de szerintem ebből nem sok jó fog kisülni...

2013. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!