Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak nem becsülnek meg egy olyan lányt, aki tényleg szereti, és vele szeretné leélni az életét. De az is lehet, hogy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi vágyik erre, van, aki abban hisz, hogy először élnie kell az életét, kilegénykednie magát, és csak később akar megállapodni.


De vannak férfiak, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak. Úgyhogy szerintem az lehet a problémád, hogy rossz helyen keresel.

2013. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"a férfiak nem becsülnek meg egy olyan lányt" Ez azért elég nagy általánosítás, csak nézd meg, hány kérdés van, ahol férfiak kérdezik, hogy miért nem érdeklik a nőket a normális, csendesebb pasik, minden nő a nagymenő macsókra bukik, akikben persze majd csalódnak, de addig is jó érzés a menő pasi nőjének lenni. Aztán meg megint ugyanolyat választanak. (Persze ez is ugyanolyan általánosítás.)

Szóval mind a két nemben vannak jobbak-rosszabbak, csak meg kell találnod a magadhoz valót. És igen, ha minden kapcsolatodban az van, hogy nem becsülnek meg, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

2013. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez azért kevés egy kapcsolathoz, hogy szereted és vele akarod leélni az életedet. Lehet, ő meg nem veled akarja. Vagy tök idegesítő vagy, hiába szereted, vagy nősülni sem akar. Két fél kell ehhez is, hogy ő is szeressen és veled akarjon élni, nem elég, ha csak neked vannak ilyen vágyaid.
2013. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van,aki nem erre vágyik,meg még más dolgok is kellenek amúgy,egy kapcsolathoz.
2013. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zenon ***** válasza:

Mert ez az egész hülyeség, már bocsánat.

Kábé arra emlékeztet, mikor nagymamám panaszkodott,

hogy nagyapám megcsalta anno, és hogy a "rendes nők" nem

elég jók a férfiaknak. De közben tejesen magához akarta

láncolni, és állandóan korlátozni mindenben. Az élet túl hosszú a szerelmeknek, és semmi sem tart örökké. Régi szirupos álomvilág...

2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem "férfiak", - ez egy eset, ugye?

Majd lesz másik.

2013. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M4tthias válasza:
Ehhez csak annyit szeretnék fűzni, hogy 3 évig voltam egy lánnyal. Röviden annyi hogy voltak hullámvölgyek, de az utóbbi időbe mindent megadtam neki.. és nekem Ő tényleg az igazi a mai napig, még így több mint 1 hónap szakítás után is. Tehát az én esetembe pont fordítva igaz. Mostanában meg csak a fentebb leírt lányokkal találkoztam... azok meg no comment...
2013. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!