Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kell-e levonnom messzemenő...

Kell-e levonnom messzemenő következtetést abból, ha egy számomra kedves ember még csak válaszra sem méltatja a karácsonyi jókívánságom?

Figyelt kérdés
7 olyan ember van, akinek email-ben vagy facebookon küldtem igazán személyre szóló karácsonyi üdvözletet. Olyan emberek, akikkel ilyen-olyan okból (leginkább gazdaságosság, távolság) telefonon nem igen kommunikálunk, inkább levélben tartjuk a kapcsolatot találkozások között. Nem a legszűkebbb kör, nem családtagok, lazább baráti körnek mondanám inkább őket, de számomra fontos emberek. 7-ből 3-an válaszoltak a tegnap reggeli levelemre, a másik négy még csak válaszra sem méltatott...:(

2013. dec. 25. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj a következtetések levonásával, lehet a karácsony számukra nem az e-mail-es ládák ellenőrzéséből áll. Én is tegnap este küldtem sms-ket közelebbi ismerőseimnek, és volt, aki csak ma délben válaszolt.


Másrészt és is úgy jártam sajnos, hogy a pasi akibe szerelmes vagyok (de nem akar kapcsolatba bonyolódni) nem válaszolt a tegnap délben küldött sms-emre, nem hívott, és neten sem írt. Igaz, hogy múlt hét szerdán találkoztunk és szóban kívánt kellemes ünnepeket. :)

2013. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na jó, de a karácsony a szeretet ünnepe, nem csak a családé és a barátoké, így pedig megbántják éppen azt, akinek pedig ők fontosak?!:( Aki nem nézegeti az emailjét, az erre nem gondol?:( Aztán meg egyiket például láttam facebookon osztogatni meg lájkolgatni, arra van idő karácsonykor, egy szívből jött üzenetre meg anynit nem lehet odaírni, hogy köszönöm vagy valami?:(
2013. dec. 25. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
várj vele 1-2 napot,27-ig minimum várj,mint hogy besértődj.nem mindenki érr rá tényleg a net előtt görnyedni főleg karácsonykor nem....legszívesebben én is kilőném az egész internetet most,mert pihenésre,társaságra,jó kedvre,szórakozásra vágyom,mint hogy a maileket ellenőrizzem.
2013. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!