Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkre ment a fiatalságom,...

Tönkre ment a fiatalságom, nincsenek haverjaim, nincs barátnőm, barátaim akikkel eljárhatnék társaságba, teljesen megtörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miután az iskolát befejeztem akaratomon kívül dolgoznom kell hogy tudjam segíteni a családom. 21 éves vagyok és már ott tartok hogy egyetlen egy baráti köröm sincs akikkel eltudnék menni szórakozni,társasági életet élni és emiatt semmi életkedvem,feszt rossz kedvem van. Hiányzik a régi életem és fiatalságom. Munkahelyemen lévő emberekkel próbáltam ezt pótolni de mindenki olyan akivel ezt megtehetném tőlem messze lakik és így soha nem jön össze. Régi ismeretségek úgymond le sem sz...nak, hiába próbáltam fel frissíteni ezeket a kapcsolatokat de gyakran vissza sem írnak már. Teljesen kivagyok akadva, elegem van az életemből!! Mit tegyek hogy ezen javítsak vagy jobb legyen?

2013. dec. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok emberrel van így. Én 23 vagyok és dettó ez a helyzet velem is. Van, amikor rettenetesen rossz érzés, van, amikor annyira nem. Sokszor jár az eszembe, hogy nincs is értelme az életemnek, de valamiért mégis úgy érzem többre vagyok hivatott. Barátok jönnek mennek. Ez egy olyan dolog, amit a felnőttek zöme megtapasztal, hiszen esély sincs arra, hogy a gyerekkori barátokat ismerősöket megtartsa az ember, ha nap mint nap munkába kell menni és otthon is csinálni kell a feladatokat. Nem mondom, hogy bele kell nyugodni, de én már ott tartok lassan.
2013. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
melyik megyében laksz? :) én szivesen lennék a barátod ha abban a megyében laksz amelyikben én :D
2013. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
mondjuk az élet nem is a buliról szól... alapíts családot,dolgozz..építsd fel az életed
2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

miért vigyázzon velem? :D azaz 2. válaszolóval? :)

én egy 18 éves lány vagyok :D nem vmi szadista :DD

2013. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek miatt nem ment tönkre az életed, főleg nem ilyen fiatalon.
2014. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 melyik az a megye?:Dd
2014. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 25 éves vagyok és főleg e-mailben tartom a kapcsolatot a barátaimmal. Én boldog vagyok így, nem kell elmenni egy kocsmába vagy ki a szabadba. Na meg intellektuálisan nem partnerek, inkább csevegek velük a levelezésekben. Bár az intellektuális partnerekkel is így beszélgetek.


Lényegében azt vallom, amit Sheldon az Agymenőkből "... mindent imádok, ami helyettesíti a személyes kapcsolatokat...". :)

2014. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Békés - megye :)
2014. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!