Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok (és fiúk) miért barátko...

Lányok (és fiúk) miért barátkoztok olyanokkal akiket utáltok?

Figyelt kérdés
Az osztályomban vannak olyan lányok akik folyton együtt lógnak jól elvannak nevetgélnek beszélgetnek ,de ha egyikőjük nincs, ott akk automatikusan kibeszélik a másikat meg mondják h mennyire utálják , meg hogy hogy felrúgnák és ...stb. Szóval biztos van itt ilyen aki találkozott már ezzel a helyzettel és ő is benne van. És főként hozzájuk szólna a kérdés , hogy van gusztusuk még egymás szemébe nézni és legjobb barátnőknek vallni magukat? A fiúkat azért raktam zárójelbe mert nem tudom h fiúk közt is így megy e mert az osztályomban nincs egyetlen fiú sem.

2013. dec. 30. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert kétszínűek,ennyi rá a válasz.

A fiúknál és előszokott ez fordulni,igaz,ritkábban,de sajnos ott is jelen van ez.

2013. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogyan az első válaszoló is leírta, azok az emberek mind kétszínűek. Sajnos én is sok olyan embert ismerek és többségük lány / nő. Az ilyen embereket inkább kerülni kell, ha van rá lehetőség... Ha viszont nem lehet őket elkerülni, akkor marad a tűrés, de semmi esetre sem a "behódolás"... :)
2013. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nálam is van ilyen. Egyszerűen aljasok, azt hiszik megtehetik ezt a másikkal. Velem is eljátszották, én nem beszéltem ki senkit, aki meg a "barátnőmnek" vallotta magát, titokban mindig valami gonoszat csinált. Az emberi jellem már csak ilyen.
2013. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tom elkerülni őket 23-an vagyunk az osztályban és ebből csak 3-an vagyunk azok akik nem beszélik ki a barátaikat.
2013. dec. 30. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp maradj azokkal, akik a normálisak.. A többi meg mehet a búsba a kétszínű hülye fejükkel. Nálam is dettó ilyen volt a helyzet még 15 éve. 5-en voltunk, 3 lány és 2 fiú, akik totál normálisak voltunk, senki nem beszélt ki senkit.. A többiek meg "sok"színűsködtek... Ez középsuli volt. Az elemiről inkább nem mondok semmit :D Az rosszabb volt :D
2013. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!