Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a legjobb barátomnak...

Elmondjam a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Bírom az oldal anonimítását, kicsit paradox lesz a kérdés.

Senkinek nem mondtam még el, és még én sem vagyok benne biztos, hogy meleg vagyok.

Ti elmondanátok a legjobb fiú barátotoknak, és mit szólnátok a helyében?

15f


2014. jan. 3. 22:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most regisztráltam xd
2014. jan. 4. 12:56
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Ne mond el senkinek pláne ne a szülőknek!!

Elmondom nektek akkor a tutit én 6 éves korom óta a fiúkhoz vonzódom.


A srácok tetszettek mindig és 11-12 évesen ez annyira megerősödött bennem hogy 14-15 voltam már volt barátom is.


Ez genetika a szülök csak vinnék azembert psziohoz stb.. amikor nincs értelme aki így születik azzal nem túd mitcsinálni a jó isten sem ez olyan mint a fizika a génbe nem lehet belenyúlni megváltoztatni!


Valaki így születik nem fog át térni mert nem tud!

Én tudok erről beszélni de Magyarországon felesleges itt sajnos sok a rosszindulatú gonosz ember!


Kedves kérdező! :) Azért ne mond el mert ez csak egy lavinát indítana el, és csak a pletyka lenne.. Sajnos elég rosszúl nevelik a szülők is a gyereküket.


Anyám jó fej volt ő tudta igaz szüleim elváltak anyám nagyon szeretett és mindig is úgy nevelt hogy el kell fogadni mindenkit olyannak amilyen.


És a barátomat is nagyon jól elfogadta együtt mentünk vásárolni meg hasonló dolgok.


És a barátom szüleivel is nagyon jó kapcsolatban voltunk! :)


De ez Magyarország itt nem lehet semmit nem szabad semmit juuj jaaaj baaj van.. kb ennyit erről.

Szerintetek miért van meleg lezbikus a filmekbe ?

Akár az éjjel nappal Budapestbe ?


Talán az én korosztályom az elfogja fogadni és változik a világ remélhetőleg.

De amig valaki a komcsi világban nőtt fel az sosem fogja el fogadni és másnak is az legyen jó ami neki jó..

Marhaság nem Ó korban élünk! :)


A sok meleget a felvonulások miatt és mert utcára viszik ezért itélik el sajnos.. De alap dolog lenne hogy el lenne mindenki fogadva!


Londonba vagyok sokat ott úgy müködik hogy a heterok a melegekkel bulizik..

De több száz évre vissza vagyunk maradva mindentől sajnos..


Ez a véleményem :)

2014. jan. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
27%
Miert gondolod ugy, hogy az o szulei egybol meg akarnak valtoztatni? Honnan tudod, hogy nem fogadnak el? Az oke, hogy sok a rosszindulatu ember, de szerintem azert a szuleinek meg elmondhatna. omg
2014. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát anyám amikor mondjuk szó van róla a tv-ben csak azt mondja hogy az összeset le kéne lőni, stb. Mamám is ilyen

Mondjuk a felvonulással én se értek egyet, viszont a család egy része tuti kitagadna, nekik azért nem merném elmondani. Sőt, nem is fogom inkább.

2014. jan. 5. 18:32
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne mond el senkinek az a legtisztább ügy nincs pletyka nincs rosszindulatú megjegyzés és nem tudnak támadni ! :)

Szülők sajnos sokkal jobban ellenségesebbek mint az idegenek tisztelet a kivételnek ! :(

2014. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Pedig ha így van, előbb-utóbb rá fognak jönni. Nem hiszem, hogy ez az a dolog lenne, amit titkolni lehet.
2014. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg a legjobb barátom (és nem csak egy annak kikiáltott felszínes haver), akkor alapvető, hogy megbízunk egymásban, és az ilyesmi titkainkat tudnánk egymásról.
2014. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4%
ne legyél az, nemi betegséget is okozhat
2014. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ez teljes mértékben attól függ, milyen a legjobb barátod. Ha nem homofób, akkor mondd el neki.


Én igazából örülnék neki, mert ezzel megtisztelve érezném magam, hogy ennyire megbízik bennem, és támogatnám. Szerintem nincs jobb, mint ha van valakid, akiben teljesen megbízhatsz.

2014. júl. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!