Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogyha a legjobb...

Mit tegyek, hogyha a legjobb barátnöm olyan naiv mind a föld?

Figyelt kérdés
Néha olyan naiv szokott lenni,higy néha csak gondolkozok ,hogy ez ekkora szöke? Szinte mindent olyan naivan fog fel... Mintha olyan könnyü lenne az élet.Mindha a seggéböl rántaná elö a pénzt úgy csinál...S utánna az anyja sír az én anyámnak , hogy nincs elég pénzuk..Sose gondol át semmmit megfelelöen és néha már annyira idegesít,hogy lebasztam a fejét... Igaz,hogy evvel közelítettem arra,hogy mi a büdös helyzet de nem igazán vette észre? Mit csináljak ,hogy ne is idegesitsen ,de ne bántsam meg,mert azért nagyon jó barát.

2014. jan. 5. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

az ilyesmin nagyon nem lehet segíteni.

amíg tart az aranykor addig elvan,aztán amikor majd kikerül az életbe és jönnek a pofonok,akkor fog felébredni és visszagondolva szégyellni fogja magát,hogy az anyja nehezen megkeresett pénzét herdálta.

de amíg nem tudja,hogy mivel jár megkeresni azt a pénzt,amit percek alatt elver akár,addig fel sem tudja fogni.

esetleg menjetek diákmunkázni,aztán szembesül vele,hogy mit kell csinálni óránként 3-400 forintért.

a másik meg,hogy ez a típus kizsarolja a törődést és a megerősítést.

ha te folyamatosan kielégíted ezen igényét,akkor megincsak az van visszaigazolva neki,hogy sikeres amit csinál.

2014. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm fiúkkal olyan naiv.

Akármit mond neki egy fiú véresen komolyan veszi. Ezért ülteti fel mindenki. 500x mondtam, vagy bebizonyítottam neki,hogy nem egészen úgy van ahogy ő gondolja, akkor én voltam a hülye, aztán valahogy igazam lett sajnos és napokig vígasztaltam...

Ezzel nem lehet semmit se csinálni

2014. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, és csak a pénzzel kapcsolatban naív a barátnőd, akkor könnyű: keress neki olyan pasit, akinek van elég pénze ahhoz, hogy a barátnőd pénzhez való hozzáállása ne legyen probléma.
2014. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember... :D
2014. jan. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kószi a segítséget ,sokat segítettetek :))) bár nehéz lesz ilyen pasit keresni :D talán nincs is :P
2014. jan. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!