Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság. Megírnátok a saját...

Barátság. Megírnátok a saját véleményt?

Figyelt kérdés

Jómagam 18 éves vagyok és ő 39 éves férfi. Az egyetlen igaz barátom ezen a világon és nála nem létezik jobb ember!!!!!!!!!


Azért írtam ezt így, mert ebben minden benne van!


Olyan kérdésem lenne felétek, hogy szerintetek a barátságban furcsa dolog kérni mondjuk valami "kabalát"? Úgy értem bármit, amit tőle kaphatok, hogy magamnál hordhassam mindig. Én ezt olyan jó dolognak érezném és vigyáznék rá mint az életemre. Ez szerintetek rosszul jönne ki, ha kérnék tőle? Ha nem, akkor miket lehet kérni, miket szoktak? Én tőle egy kavicsnak is örülnék, minden vicc nélkül és nálam lenne életem végéig.


2014. jan. 11. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
kérj tőle beutalót pszichológushoz
2014. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen. Szerintem jó ötlet,kérj tőle valamit ha szeretnél. De szerintem az igaz barátság nem ezen alapszik:) hanem azon,hogy ha nem vagytok együtt,akkor is olyan mintha mindig ott lenne. Mintha ő lenne a másik feled:)
2014. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bumbi02 ***** válasza:
Az ilyet nem kérni kell, hanem kapni.
2014. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!