Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Lányok! Megírnátok,...

Kedves Lányok! Megírnátok, hogy ki az, aki köztetek imád hordani nyáron sarut? S miért hordjátok? Saját magatoknak akartok tetszeni, vagy szeretnétek, ha a férfiaknak tetszenének a lábaitok?

Figyelt kérdés
Szoktátok-e lakkozni a lábkörmeiteket? Szerintem nagyon szexis egy szép női lábfej, főleg saruban és úgy, hogy a körmök ki vannak lakkozva.
2012. ápr. 6. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Olyat itt nem fogsz olvasni, hogy a férfiaknak akar egy nő tetszeni. Túl sok az öntudatos emancipunci.
2012. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam hordani, nagyon kényelmes és szellős és persze ilyenkor szépen kilakkozom a körmeimet is :)

18/L

2012. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én szeretek sarut hordani,mert szinte mindennel jól áll,vannak már nagyon csinos darabok.Nekem hosszabb szárú van, és fekete. habár tudom hogy a fiúknak nem tetszik,mert állítólag csúnya. Kiszoktam hozzá lakkozni a körmeimet.
2012. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ezt olvasni. Szerintem nagyon vonzó egy nő, amikor sarut hord. Már akinek szép a lába :) ÍGy tovább lányok! :)
2012. ápr. 6. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
én azért hordok sarut, mert nagyon kényelmes, eszembe sem jutott, hogy valaki a lábfejemre gerjedne... :s és igen, kilakkozom a körmöm.
2012. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Szellős és nagyon csinos, és kényelmes. És igen kilakkozom a körmeim.
2012. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Régen elég komoly szexuális kisugárzást tulajdonítottak a lábfejnek, lábaknak, bokának. Ezért kellett eltakarniuk a nőknek még a bokájukat is. :) Manapság hála az égnek ez már nem áll fenn. Nagyon örülök, hogy ilyen szabadság van, mert továbbra is fenntartom a véleményem miszerint egy szép női lábfej nagyon erotikus szereppel bír számomra. A saru pedig nagyon jól kiemeli a lábat :)
2012. ápr. 6. 20:05
 8/8 anonim válasza:
Én imádom a sarukat, most is van 3 darab itthon, mert kényelmesek és csinosak, és praktikusak mert mindenhez illik. És tényleg annyi fajta van már, hogy bárki talál az egyéniségéhez valót. És persze ilyenkor kifestem a körmeimet, piros, rózsaszín, vagy valamilyen színűre ami kicsit feltűnöbb....de ezeket a körömlakkokat csak én szeretem így hozzá, mert vkinek a halványabb színekkel tetszenek
2012. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!