Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, hogyan...

Ti mit tennétek, hogyan reagálnátok, ha a legjobb barátotok szemetek láttára lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés

Mondjuk leugrana valahonnan, vagy lelőné magát.

(Szimpla kiváncsi-kérdés, érdekel, ki hogyan reagálna egy ilyen helyzetben:)).



2014. jan. 14. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Legyek én akármilyen gonosz de én ennek a drága legjobb barát öngyije után még pezsgőznék is! Nem másért, de egy akkora kétszínű, azt hiszi hogy nem tudok a sok hazugságáról :))(


Amúgy legjobb barátom más nincs, őt sem tartom annak, már rég nem. Ő azt hiszi h azok vagyunk :p ...

2014. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Azok a marha filmek (pl. Scherlock Holmes) és videoklippek, amelyek ilyeneket mutatnak és INSPIRÁLNAK! régen keményen fizették a büntetéseket és nem hiába!

Kérdező: zabáld a kulturát és kulturális műsorokat, ahol az emberi értékek és megoldások vannak központban és tiszteletben tartva. Ha szüleid erre nem vezettek eddig rá, akkor megköszönheted nekik a semmi nevelésedet!

2014. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

(Nincs legjobb barátom, egyátalán nincsenek barátaim ezért sehogy sem érintene mert 0% az esély arra, hogy megtörténik.)

Elkezdeném keresni az okot, lehetséges válaszokat a miérte.

2014. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha lenne barátom és ezt látnám sírnék és kitenném a gyakori kérdésekre hogy mások hogy reagálnának a szituációra!

(Jól csináltad) :D

2014. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tök jó hogy odaírtam, hogy puszta kiváncsiság, ehhez képest nem mindenki fogta fel.:D

Normális válaszokat köszönöm!:)

2014. jan. 14. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy miért lett öngyilkos... ha én vagyok a hibás, valószínüleg meghalok a lelkifurkától, de ha nem miattam akkor az aki ilyet tesz az nem barát :/ én ha ki akarnám nyírni magam elmennék kukutyinba hogy ne családtagok találjanak rám, hiába utálom a családot amibe születtem... Ha valaki megöli magát a legjobb barátja szeme láttára az undorító, ezt sosem lehet elfelejteni, így jól kicseszik vele egész életére.

A kérdésre: a fent említett miatt szerintem én haragudnék rá és agyalnék azon hogy miért tette, nem tudom mi mást lehetne tenni, nem sok öngyilkossal szemben van együttérzésem, mert végtelenül önző dolog

2014. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

eléggé haragudnék,mert kb egy napot kellene szórakoznom a rendőrségen,kihallgatások,aztán visszajárkálni évekig tanúskodni.

akár még gyilkossági gyanúba is keveredhetnék,ha mondjuk pisztollyal csinálná.

tőlem is vennének ujjnyomot,bekerülnék a nyilvántartásba,ha nálam csinálná úgy kellene hazajönnöm aludni,hogy egy napja ott feküdt egy hulla a szobámban,szóval ultra nagy kiba-szás lenne.

2014. jan. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!