Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lesz a barátság...

Wiwi291 kérdése:

Szerintetek mi lesz a barátságunkkal?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytáram 2 éva nagyon de tényleg nagyon jó barátok vagyunk, de mindig veszekszünk az utolsó 2 hónapban és már elégé elegem van hogy ő próbál írányitani!

Segítséget kérek ha tudsz valami jót írd meg üzibe!!



2014. jan. 15. 12:15
 1/3 anonim válasza:
Mond meg neki hogy mi van.Hogy ne irányítson,van saját életed!De ne ordítva vagy felháborodott hangon mert újjabb vita lesz a vége.Behisztizik hagyd hogy lenyugodjon.Ha 2 hét múlva is dühös, nem fogta fel akkor nem igazi barát.
2014. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem barát.
2014. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 barnaangyal válasza:
Figyelj szerintem beszélj vele négy szem közt és ha nem lesz rád mérges akkor megértett.Viszont az is lehet hogy a te hibád!Nem akarok senkit megsérteni de az én legjobb barátnőmmel is ez történt.Jött valaki más és őt meg elhanyagoltam, de én nem mertem vele beszélni.És ezt nagyon megbántam.Lehet hogy én tudok segíteni mondj el mindent facebook-on. [link]
2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!