Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki kérjen bocsánatot kitől?...

Ki kérjen bocsánatot kitől? Nekem volt igazam? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ma megbeszélés volt osztályfőnöki órán, hogy mik leszünk farsangkor. És az én párom az a fiú lett VOLNA, akit a legjobb barátnőm akart magának. És elkezdett hisztizni, hogy mekkora ri***c vagyok és egy senkiházi sz*rkavaró gyerek és, hogy én mindent elrontok. Ezután kirohan a teremből! És elment ahhoz a teremhez, ahol a következő óránk volt. Elkezdte ott is mondani én meg higgadtan megvártam, amíg befejezi majd felpofoztam...egy jó erőteljes pofont adtam neki. Persze megbántam. Mert mi 4-en így jóba voltunk meg minden. És négyünk közül az egyik lányt majdnem teljesen kiközösítette tőlem a másik pedig még hozzám szól. Teljesen gyerekes és értelmetlen, de nekem fontos és segítsetek légyszí'. :|
2014. jan. 15. 15:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és +nem lépek fel farsangkor, pedig olyan tök jók lettünk volna...a párom is egy magas velem, mert túl magas vagyok meg minden. A diszkót is vártam egy bizonyos fiú miatt, de hát minden befellegzett. A barátságunk is...bár őszintén remélem helyre jön.
2014. jan. 15. 15:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt igazad. A barátnőd egy kis majom, hogy egy fiú miatt ilyeneket mond neked.
2014. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És én a helyedben biztos fellépnék.
2014. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem adekvát volt a válaszod és egyben jelezte másoknak is, hogy veled nem lehet kukoricázni.


Ha valaki ilyet mond, akkor a pofont is tűrnie kell. Ha már menthetetlen (mert van ilyen is), akkor ne büntesd magad azzal, hogy nem lépsz fel. Ha menthető, akkor a másik lánynak tudnia kell, hogy miatta nem csinálod.

2014. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd volt itt a hibás, hogy ennyire kiakadt. Viszont te is, mert felpofoztad. Szerintem nem jó erőszakot elővenni az ilyeneknél. Akármennyire megérdemelné, nem helyes.


13/L

2014. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Csak a kérdésre nem feleltetek..KI KÉRJEN BOCSÁNATOT? Vagy..ne? Megbocsájtanátok, vagy igen is kérjen ő bocsánatot?
2014. jan. 15. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Hehee, visszatértek a szép általános iskolás emlékek :D Tudod, hány olyan kis ri`banc van a világon, mint ti ketten? Az a nyálas kis köcsög, akit kinéztetek magatoknak a barátnőddel, csak a 16 éves kislányoknál indítja be a bugyibafolyást, egy normális fiatal nőnél labdába sem rúgna.
2014. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánatot meg nem kell kérni, helyébe fel kellene nőni esetleg....
2014. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az én párom az a fiú lett VOLNA, akit a legjobb barátnőm akart magának"


Nekem ebből az jön le, hogy lenyúltad a csávóját, akit ő már korábban kinézett magának és bele van zúgva. Érthető, hogy erre kiakadt.

2014. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettőtöknek kéne bocsánatot kérni egymástól


A barátnőd kezdte, neki kellene bocsánatot kérni, de a pofon ezt felülírta, így most már te is ugyanolyan hibás vagy.

2014. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!