Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egy férfi ennyire büszke legyen és dacos hogy ne kérjen egy nőtől bocsánatot vagy esetleg felkeresse? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gondolja, hogy bármiért bocsánatot kéne kérnie, akkor nem megy.
2012. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok nőbe, még akkor is nehezemre esik bocsánatot kérni, ha belátom hogy nem volt igazam. Akkor meg aztán pláne nem kérek ha úgy gondolom nem hibáztam és csak azért kellene bocsánatot kérnem, hogy békesség legyen akkor én is képes vagyok inkább nem keresni a másikat.


Egyébként párom is ilyen. Kapcsolatunk elején, azt csinálta hogy inkább kivárt és azt gondolta magában, hogy idővel lenyugszok és úgy csinálhatunk mintha nem történt volna semmi és nem kell bocsánatot kérnie. Csakhogy ez nálam nem működött. Azalatt az idő alatt, amíg nem keresett én még mérgesebb lettem és még nehezebben bocsátottam meg.

Mostanra már megtanultuk kezelni egymást.


De a kérdésedre válaszolva, szerintem létezik!

(De az is lehet egy ok, hogy nem szeret igazán, nem fontos neki eléggé a másik, annyira hogy engedjen a békesség kedvéért.)

Ezt neked kell tudnod!

2012. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

HA tényleg olyat tett, amiért bocsántot kellene kérnie, akkor NEM büszke, hanem bunkó.

Ha nem tett semmi rosszatt, akkor meg nem kell semmiért bocsánatot kérnie.

2012. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát elég kevés az infó..miről van szó attól függ?

Honnan tudod hogy bocsánatot kellene kérnie?Sokszor van az hogy az egyik ember ezért vagy azért bocsánatot kérne,de lehet hogy a másiknak az nm a bocsánat kérő kategória.De nem tudni miről van szó..így elég nehéz választ adni

2012. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Létezik, de ez nem férfi-nő kérdés. Olyan is van, hogy egy szombathelyi nem kér bocsánatot egy balmazújvárositól.
2012. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A szeretet egyik formája, ha tudunk bocsánatot kérni akkor, amikor nem mi vagyunk a hibások:) ez igaz.


A párom is néha hajlik csak erre :):D

2012. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha szereti nem, még a bocsánat kérést el tudja miskárolni, de ha nem keresi, ott már gond van.
2012. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De még hányszor fogsz ilyenekkel találkozni az életben......Sajnos:( Tudni kell túllépni rajta,tojj rá!
2012. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem jártunk csak ismerkedtünk régóta és elég bunkó volt velem meg más lányokkal el volt.Én meg mondtam neki hagyjon békén.De se egy bocsánat kérés,se egy hívás.
2012. ápr. 7. 19:25
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha te azt mondtad hogy hagyjon békén akkor miért kellene neki bocsánatot kérnie már ne is haragudj?:D

Te küldted el nem?Akkor mi gondod?

2012. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!