Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lépjek túl ha elvesztem...

Hogy lépjek túl ha elvesztem a legjobb barátnömet?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm aki az oszt társam és olyan mint a testvérem 2 hete nem jött suliba mert először beteg volt meg közbe ki közösítették egy félreértés miatt. Meg ijedt és átiratkozott egy másik iskolába. Rajtam kívül 4-en ha szeretik pedig csak egy félreértés. Nagyon elvagyok keseredve hogy elmegy és tehetetlennek érzem magam mert szinte csak rá számíthatok. Átmenni másik iskolába nem akarok. Segítsetek hogy tegyem túl magam hogy mostantól nem lesz ott a legjobb barátnőm?
2014. jan. 22. 21:23
 1/1 anonim válasza:
A közeletekben lakik? Mert ha igen, ugyanúgy tudtok egymással lenni. El tudtok egymáshoz látogatni, meg tudtok beszélni közös programokat, stb. Ha igazi barátnőd volt, akkor nem veszítetted el egy suliváltással! Ha meg messze is lakik, akkor is ott van a számítógép! Csomó módon tudjátok tartani a kapcsolatot! Ott van a Skype, a Facebook, stb. Tudom, hogy úgy más lesz, de jobb, mint a semmi! De ha abszolút csak azon agyalsz, hogy hogyan lépj túl, akkor azt mondom, hogy ismerkedj meg több emberrel, vagy ha vannak más jó barátnőid, lógj velük többet, vagy ilyesmi.
2014. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!