Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátotok rámozdu...

Ha a legjobb barátotok rámozdulna a barátnőtökre mit tennétek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivd meg colara mennyetek el 3 asba beszeljetek meg a dolgot! Ha nem jon ossze meg mindig elverheted de az eroszak nem megoldas es nem jo!
2014. jan. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tegnap barátnőmmel megbeszéltük pont ő mondta hogy rá mozdult a gyerek meg olyanokat mondd neki hogy hagyon el engem érte ugy hogy a neki van barátnője
2014. jan. 23. 06:48
 3/8 anonim válasza:
Kicsinys nyávogás! Ha el akar majd hagyni a barátnőd, nem tehetsz semmit! Addig meg ....
2014. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyat rávernék a gyerek hátára hogy beszakadna!

Meg milyen barát ez?Ez nem barát ez egy gyökér!

2014. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
a legjobb ötlet, hogy hármasban leültök és megbeszélitek a dolgot. Itt tudod szembesíteni a barátnőddel és nem tudja letagadni. De jó eséllyel elveszítettél egy barátot. Mert aki ilyet tesz az nem barát.
2014. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs itt probléma, legalább kiderül, hogy barátnőd mennyire is szeret téged. Ugyanis ha tényleg szeret, akkor a "barátod" meg szakadhat, akkor sem fog elérni nála semmit. ha meg nem szeret, akkor 2 felszínes embertől is megszabadulsz. Szóval te csak nyerhetsz, bármi is történjen!
2014. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van de szeretem barátnőmet egyszer már szémentünk a bizalom hiány miatt ezt nem szeretném még egyszer
2014. jan. 23. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
en nem birtam megalni, bar a csaj inditott, de engem se zavarna forditott esetben, szvsz ilyen is van :)
2014. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!