Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kolcson merjek kerni egy...

Kolcson merjek kerni egy baratomtol 10. 000 Ft-ot? 17L

Figyelt kérdés
Szembe jott egy lehetoseg, amivel BIZTOSAN (tehat nem szerencsejatek, a penzemet befektetem, es tobbet kapok vissza) tudnek magamnak szerezni egy kis penzt, de az a helyzet, hogy nagyon surgosen kene kolcson penz, a szuleimtol viszont nem kerhetek, mert ugy tudjak, meg megvan a karancsonyi zsebpenz... Lelkiismeretes vagyok, egyszer mar kertem kolcson tole, es vissza is adtam, amint penzhez jutottam, de akkor csak 2000 Ft-rol volt szo. Mit tegyek? :/
2014. jan. 23. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki én...
2014. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jóbarátok vagytok, és tisztában van azzal, hogy megadod neki (és erre rövid időn belül lesz is lehetőséged), akkor nyugodtan. Én biztosan adnék kölcsön egy korrekt ismerősömnek, akiről tudnám, hogy tutira megadja.
2014. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
naív vagy,ne fektess semmibe se bele...valamire ráakarnak szedni,és még adósságban is maradzs,mellesleg egy korodbelinek egy tizes elég nagy pénz.
2014. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de elég gáz, hogy 17 évesen nincs 10000 ft-nyi saját pénzed...
2014. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pali madár szag van.
2014. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kérnék kölcsön, mert csak adósságban maradsz :/

Az könnyen lehet egy barátság vége is...

2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bukta lesz.

drogot meg ne árulj!

2014. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen lehetőségek, amivel a pénzt gyorsan lehet gyarapítani az végül kiderül, hogy mind kamu.

Úgyhogy ne menj bele, illetve csak akkor, hogy ha 100% tudod, hogy akkor is vissza tudod adni a pénzt, ha elveszíted az egészet és átvernek.

2014. jan. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!