Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ebben az évben (kb. október vége felé) nagyon jóban lettünk az egyik évfolyamtársammal. Nagyon sokat nevettünk, és sokat hülyültünk. Tényleg ő volt az egyik legjobb haverom :/ utána átvert (nem szeretném részletezni, nem is lényeges), és meg akartam vele beszélni facebook-on, majd letiltott...és az óta nem is beszélünk, sőt, nem is köszönünk :( mit tegyek? Az a legrosszabb, hogy néha azt veszem észre, hogy engem néz, és amikor észre veszi, hogy észrevettem, visszafolytott mosollyal fordul el...Mit tegyek? Nagyon sok közös haverunk van, kérjem meg őket, hogy békítsenek ki? Végül is az is egy megoldás. Kérlek segítsetek, mert nagyon bánt a dolog. (Én lány vagyok, ő fiú, de nem számít) :(
2014. jan. 29. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
először hagyd egy kis időt magatoknak majd később hozd fel a témát akkora már lenyugszik és tudsz vele beszélni
2014. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!