Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel akivel soha az életben eddig nem volt nagy balhé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon haragszom rá, de mégiscsak a legjobb barátnőm és ez nem egy olyan barátság(volt:( ) amit csak úgy elfelejtek és megyek tovább... A veszekedés azért indult el mert meg akartam vele beszélni a problémákat amiért nem voltunk olyan jóban. Azóta nem beszéltünk és nem akarok többet könyörögni de szeretném megbeszélni... Mit tegyek? :(
2013. nov. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne alázkodj meg!!!SENKIÉRT se add fel önmagad!Én megtettem,s mindannyiszor póruljártam.
2013. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy üzenetet, hogy van-e kedve találkozni és megbeszélni a dolgokat. Ha nem reagál, akkor hagyd. Ha hajlandó találkozni, akkor valószínűleg ő is békülni akar. :)
2013. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden barátságban előfordulnak mélypontok, de ezeket meg kell oldani! :)
2013. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg üzibe tisztázni a dolgokat, írj le mindent neki amit szeretnél és várj türelemmel, ha igaz barátnőd akkor reagálni fog rá... Én is ezt csináltam és fél év harag után kibékűltem a barátnőmmel és azóta is tart a barátság :D
2013. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!