Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit ajándékoznátok egy 16...

Ti mit ajándékoznátok egy 16 éves, kávéfüggő lánynak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kávéfőzőt
2014. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:))) Az már van neki.
2014. febr. 1. 08:28
 3/12 Gyémántlány ***** válasza:

Attól függ, hogy issza a kávét. Ha feketén, akkor vegyél neki mondjuk egy Zsolnay feketekávés készletet. Szerintem az, amelyik két csészét tartalmaz kiskanalakkal bőven megfelel, és talán nem is annyira drága, hogy ne tudd megvenni egy jó barátodnak.

Ha tejeskávés, akkor csináltass neki fényképes bögrét, amin mondjuk egy közös fotótok van. Bármennyi bögréje legyen, egy ilyennek tuti örülni fog! Ha ezt mondjuk keveslenéd, akkor vegyél még emellé valami különleges kávét, pl. vanilliásat.

Sok sikert! :)

2014. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsót kiegészíteném: Én általános-középiskolában kaptam mindig bögrét (osztályhúzás stb...). UTÁLTAM. teljesen személytelen, szerintem ilyen ajándékot olyannak adunk akinek már tényleg nemtudunk mit kitalálni - közösfotós bögre... de szerintemis valami különleges kávé.
2014. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szereti a kutyulék kávékat,mint pl: karamellás, csokis meg ilyenek. Szval a különleges kávé jó ötlet :)))
2014. febr. 1. 09:11
 6/12 anonim válasza:
kávéport :-D.
2014. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szívek szállodája DVD-ket...
2014. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy kávésbögrét,amin a neve van felírva.....miért,még nem is oylan rossz ötlet,kb 1000ftból megúszod.
2014. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kávéfát
2014. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-es: én kávé és teamániás vagyok, ha az ezredik ajándék bögrémet kapnám, akkor is tudnék neki örülni, imádom a bögréket.
2014. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!