Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kezdjek ilyen...

Szerintetek mit kezdjek ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés
Van itt egy "haverom", és hát tudom hogy szokás de ez már kicsit sok,szóval meg szoktam hogy haverok szivatják egymást, de ez tényleg egy igazi egy ideg beteg ge*i mert egy nyugodt pillanatod nincs mellette, es úgy annyira nem tok mit csinálni mert össze vesznénk akkor is beszélni kéne egymáshoz,eggyüt menni oda-vissza,azt meg csak jobb úgy ha nem haraggal néztek egymásra(szal ja,gyávaságnak is lehet fel fogni,de mást mit annyira nem tok tenni,vagy is tudok de az se jobb mint ez) mmeg szerintem hiper aktív is mert 2 percre.nem tud meg ülni a nélkül hogy valaki/valamit ne piszkáljon. A másik meg hogy nincs az a RÁM utaló káromkodás(nem átkozódás,mert azt is utálom) amit komolyan vennék,a családomat viszont utálom ha szidják,még csak viccből is,ez meg nincs olyan nap hogy ne anyázna csak úgy. Amúgy akit itt meg ismertem kb. Egy ki vételével(nem ez az)mind egyik 2 színű szemétláda.
2013. szept. 11. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

:/ Hát 2 dolgot tehetsz szerintem:

Vagy beszélsz vele, hogy haver azért ez mégsem teljesen okés amit művelsz, szívasd azt aki utálsz, ne azt aki elméletileg haver, mert ha pl bajban van, kellene a segítség, akkor te is úgy álssz majd hozzá a dolgaihoz, mint ahogy te hozzád.

A másik verzió meg az hogy fokozatosan lekoptatod, és a más meglévő többi barátaiddal foglalkozol, aki normális:)

De amúgy én az elsőre voksolok, női szemmel azt mondom a pasik egymás között sokkal előbb megbeszélnek normálisan egy konfliktust, mint mi lányok, tapasztalat:)

2013. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*mint ahogy ő áll hozzád

bocsi vannak elírások :D

2013. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdd el te is szívatni, legalább ugyan olyan durván, mint ő téged. Egy idő után vagy visszavesz az arcából, vagy megsértődik.. ha megsértődik, mondd el neki, hogy te csak ugyan úgy viselkedsz vele, ahogy ő veled. Ha ezt nem akarod, akkor csak simán építsd le magadról.
2013. szept. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sebkinek nem szeretem az annyat szidni de...
2013. szept. 11. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!