Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel pár éve nagyon jóba lettem. Eleinte nagyon jófej volt szerettem vele lenni, megosztottam vele a titkaimat. De azóta nagyon megváltozott. Megpróbál kisajátítani engem, nem hagyja, hogy másokkal barátkozzak, közbe meg folyton bánt, kicsúfol olyan dolgpk miatt, amiről nem tehetek. Gyakran még zsarol is, azt mondja, hogy ha nem csinálom azt amit ő akar akkor ír a volt barátomnak vagy annak a fiunak aki most tetszik, vagy minden titkomat és ciki dolgomat elmondja a többieknek. Úgy kezel, montha a csicskása lennék. A többi barátaimat meg szánalmasnak, gáznak nevezi elöttem, és konkrétan megtiltja, hogy velük legyek. Ha velük vagyok és nem vele megsértődik rám és sokszor meg is fenyeget. A legjobb barátnőm meg megsértődött rám, mert többet voltam ezzel a lánnyal mint vele, és elkezdett másokkal barátkozni, már nem is törődik velem. Én már nagyon rosszul érzem magam ezzel a lánnyal és szeretnék véget vetni ennek a "barátságnak" és visszamenni a régi barátaimhoz, akik elfogadnak engem olyannak, amilyen vagyok. de félek egy-két dologtól. Ha összevesznénk valószíbüleg egyedül maradnék, nem biztos hogy a régi barátnőm megbocsátana nekem. És ez a lány nagyon sok mindent tud rólam, és ismerem annyira, hogy tudjam hogy ő nagyon gonosz azokkal, akiket utál. Isszonyat szemét módon terrorizálja az ellenségeit lelkileg. Így hogy "barátok" vaygunk még le tudom állítani ha túlzásba esik, de ha összevesznénk, biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig megkeserítené az életemet! Mit tegyek szerintetek? Kérlek segítsetek! Bocsi elég hosszú lett. 15/L

2014. febr. 6. 16:28
 1/3 anonim válasza:
Tépd meg jól vagy, használd fel amit te tudsz cikkis doldgokat róla
2014. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha félsz attól, hogy elárulja a titkaid, akkor mondd el te a többieknek ezeket a titkokat, és már nem tud zsarolni.
2014. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, értelmeset nem tudok hozzászólni, de... Pretty Little Liars :D
2014. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!